Γρήγοροι χρόνοι στην Εκτακτη Ημερίδα Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών κατηγοριών της ΠΕΚΥΚΡ

Οι πολύ καλές και γρήγορες επιδόσεις ήταν αυτές που χαρακτήρισαν την Εκτακτη Ημερίδα Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών κατηγοριών που διοργάνωσε η ΠΕΚΥΚΡ την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στο Κολυμβητήριο Χανίων. Οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Χανίων έδειξαν από την πλευρά τους να είναι σε μία αρκετά καλή κατάσταση, ικανοποιώντας με την αγωνιστική τους παρουσία τους προπονητές τους.

Συνολικά, πήραν μέρος πάνω από 100 αθλητές-τριες του ΝΟΧ, δίνοντας τον καλύτερο εαυτό τους στα αγωνίσματα που πήραν μέρος. Οι πιο μεγάλοι, αυτοί της αγωνιστικής ομάδας, είχαν την ευκαιρία να διεκδικήσουν τα όρια για το χειμερινό πρωτάθλημα που θα ακολουθήσει τον Φεβρουάριο, ενώ οι μικρότεροι (9-12 ετών), από την προαγωνιστική ομάδα φανέρωσαν ότι βρίσκονται σε ένα αρκετό καλό επίπεδο.

Επόμενη προγραμματισμένη ημερίδα θα διεξαχθεί στο Ηράκλειο τον Ιανουάριο.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα ανά αγώνισμα είναι τα εξής:

50μ. Eλεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
5. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 00:27.59
7. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:28.55
12. Γαναδάκης Νικόλαος 00:31.11
17. Τζουγκράκης Ιωάννης 00:33.07
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4. Γρηγοράκη Ελένη 00:31.04
5. Πλοκαμάκη Νικολέτα 00:32.14
6. Παπαδεράκη Κωνσταντίνα 00:32.34
13. Μήτρου Σοφία 00:36.63
14. Λεωνίδου Ανδριάνα 00:38.43
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Λιονάκης Μιχαήλ 00:33.32
2. Πισσαδάκης Χρήστος 00:34.44
5. Κολομβοτζάκης Δημήτριος 00:36.62
7. Κοπασάκης Νικόλαος 00:38.09
8. Τρουλάκης Αντώνιος 00:38.53
9. Βαρυπατάκης Ιωάννης 00:38.80
13. Ανδρεαδάκης Ανδρέας 00:39.85
18. Κουργιαντάκης Χρήστος 00:40.88
20. Βαζάκας Δημήτρης Παναγιώτης 00:41.54
23. Χατζάκης Εμμανουήλ 00:43.15
28. Στεφανουδάκης Μιλτιάδης 00:45.33
29. Παναγκάσοβ Ηλίας 00:46.06
34. Κοκκίνης Νικόλαος 00:48.73
35. Αρζίδης Αρσέν 00:49.02
37. Φυλλαδιτάκης Γεώργιος 00:49.37
39. Κονταξάκης Αντώνιος 00:49.79
40. Καραγιαννάκης Βενιζέλος 00:50.35
41. Καραθανάσης Στυλιανός 00:50.59
44. Μαραβέλιας Δημήτριος 00:52.67
45. Νικολικκιά Ηλίας 00:53.53
46. Βιζυράκης Μιχαήλ 00:57.49
47. Φραγκιαδάκης Αντώνιος Κανάκης 00:57.98
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
2. Κόρακα Πολυξένη 00:37.78
7. Περράκη Μαρία 00:40.21
14. Μαραγκουδάκη Αναστασία 00:42.87
15. Καμισάκη Αργυρώ 00:43.36
17. Βαρυπατάκη Αννα 00:43.70
18. Παραδά Μαρία 00:44.12
21. Κυριακουλάκη Μελίνα 00:44.51
25. Φυλλαδιτάκη Μελίνα 00:47.16
26. Σκουλούδη Αννα 00:49.05
27. Χαβρέ Αλεξάνδρα 00:49.37
28. Γεωργιάδη Αναστασία 00:50.16
29. Μανίτη Ιωάννα 00:51.31
30. Κοκονά Στελλίνα 00:51.61
31. Λιοδάκη Μαρία 00:52.74
32. Νίκου Νεφέλη 00:52.77
33. Βαονάκη Μαρία 00:54.46
34. Ιωαννίδου Ελευθερία 00:56.31
35. Βαζάκα Αγάπη Ευαγγελία 00:58.14
36. Μαλεκάκη Ερασμία 00:58.23
37. Μαθιουλάκη Σοφία 00:58.71
38. Τσιάρα Αννα 00:59.50
39. Μαρνελάκη Αφροδίτη 00:59.68
40. Ριτζάκη Κωνσταντίνα 01:00.30
41. Βράπι Αντριάνα 01:01.70
43. Λιονάκη Γεωργία 01:04.10

100μ. Eλεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 00:58.80
2. Χαλκιαδάκης Στέφανος 00:59.54
9. Τσίγκος Κωνσταντίνος 01:10.44
11. Γαναδάκης Νικόλαος 01:12.29
12. Τζουγκράκης Ιωάννης 01:14.20
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3. Περάκη Φανή-Κυριακή 01:05.20
4. Γρηγοράκη Ελένη 01:05.77
5. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:07.43
6. Νταουντάκη Αννα 01:07.58
10. Πλοκαμάκη Νικολέτα 01:10.26
12. Μαραγκουδάκη Ναυσικά 01:12.57
15. Λεωνίδου Ανδριάνα 01:27.93
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 01:11.81
2. Λιονάκης Μιχαήλ 01:12.65
3. Τρουλάκης Γεώργιος 01:13.58
4. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 01:15.71
5. Πισσαδάκης Χρήστος 01:17.19
6. Μηλιάκης Αντώνιος 01:21.18
9. Τρουλάκης Αντώνιος 01:24.71
11. Κοπασάκης Νικόλαος 01:26.30
12. Βαρυπατάκης Ιωάννης 01:28.67
14. Βαζάκας Δημήτρης Παναγιώτης 01:30.27
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Βυζιράκη Ελένη 01:15.04
2. Κονταξάκη Ελευθερία 01:18.70
4. Κανδανολέων Ελεάννα 01:24.55
5. Πιτσιτάκη Ερατώ 01:25.07
9. Σεργάκη Κυριακή 01:33.64
11. Καμισάκη Αργυρώ 01:35.66
13. Χατζάκη Ιωάννα 01:36.68
15. Παραδά Μαρία 01:37.76
17. Θεοδοσάκη Ευαγγελία 01:38.87
18. Πυροβολάκη Ζαφειρία 01:41.43

200μ. Ελεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Χαλκιαδάκης Στέφανος 02:05.43
7. Τσίγκος Κωνσταντίνος 02:30.70
8. Τζουγκράκης Ιωάννης 02:38.84
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Περάκη Φανή-Κυριακή 02:20.20
4. Νταουντάκη Αννα 02:27.40
5. Δρουμπάκη Ευαγγελία (Ηλυσιακός) 02:30.77
6. Πετράκη Νίκη 02:30.93
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Λιονάκης Μιχαήλ 02:42.04
2. Πισσαδάκης Χρήστος 02:49.57
4. Πιτσουλάκης Ευάγγελος 02:51.02
7. Θωμάκης Νικόλαος 03:14.88
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
4. Κονταξάκη Ελευθερία 02:58.77
7. Πιτσιτάκη Ερατώ 03:04.09
9. Κανδανολέων Ελεάννα 03:06.04
12. Χατζάκη Ιωάννα 03:26.45

400μ. Eλεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Χαλκιαδάκης Στέφανος 04:27.30
4. Τσίγκος Κωνσταντίνος 05:12.15
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Νταουντάκη Αννα 04:49.59
3. Μαραγκουδάκη Ναυσικά 05:29.01
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Μηλιάκης Αντώνιος 06:05.94

800μ. Eλεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Χαλκιαδάκης Στέφανος 09:43.48
2. Διακολουκάς Δημήτριος 10:15.65
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Γρηγοράκη Ελένη 09:47.41
2. Νταουντάκη Αννα 09:54.63

50μ. Ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Κάχρης Αλέξανδρος 00:30.33
2. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 00:31.41
4. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:33.47
5. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:33.83
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Δρουμπάκη Ευαγγελία (Ηλυσιακός) 00:31.69
2. Δεληογλάνη Στελλίνα 00:34.66
3. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 00:35.50
4. Πλοκαμάκη Νικολέτα 00:35.84
5. Πολυμέρου Ελπίδα-Ολυμπία 00:36.08
6. Ματζοράκη Καλλιόπη 00:36.10
7. Θεοδοσάκη Σοφία 00:36.63
8. Μαλεκάκη Αργυρώ 00:39.37
9. Σερλιδάκη Ηλιάνα 00:43.94
10. Λεωνίδου Ανδριάνα 00:44.57
11. Τσίγκου Ελευθερία 00:45.52
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Καλογερής Γεώργιος 00:39.01
3. Μαλεκάκης Νικόλαος 00:41.03
5. Κολομβοτζάκης Δημήτριος 00:44.4
6. Κουργιαντάκης Χρήστος 00:44.58
7. Βαρυπατάκης Ιωάννης 00:44.68
8. Βαζάκας Δημήτρης Παναγιώτης 00:44.86
13. Χατζάκης Εμμανουήλ 00:49.29
15. Νικολάου Γεώργιος 00:51.38
16. Στεφανουδάκης Μιλτιάδης 00:52.16
18. Κονταξάκης Αντώνιος 00:53.18
20. Κοκκίνης Νικόλαος 00:53.74
24. Δεληογλάνης Στέφανος 00:55.98
25. Καραθανάσης Στυλιανός 00:56.23
27. Παναγκάσοβ Ηλίας 00:58.39
28. Φυλλαδιτάκης Γεώργιος 01:00.09
29. Μαραβέλιας Δημήτριος 01:01.20
30. Βιζυράκης Μιχαήλ 01:01.48
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
2. Περάκη Γεωργία 00:39.01
3. Γιαννουλάκη Αναστασία 00:41.80
9. Καμαριωτάκη Βασιλική 00:49.27
10. Χαβρέ Αλεξάνδρα 00:49.680
13. Γεωργιάδη Αναστασία 00:50.73
15. Μανάκου Ελένη 00:51.33
17. Κοκονά Στελλίνα 00:53.62
18. Μετζιδάκη Αγγελική 00:53.67
19. Βαονάκη Μαρία 00:54.55
20. Σκουλούδη Αννα 00:54.64
21. Μαραβέλια Ιωάννα 00:56.46
22. Μανίτη Ιωάννα 00:56.52
23. Βαζάκα Αγάπη Ευαγγελία 00:57.08
24. Μαλεκάκη Ερασμία 00:57.23
24. Νίκου Νεφέλη 00:57.23
26. Ιωαννίδου Ελευθερία 00:58.53
28. Τσιάρα Αννα 01:02.20
29. Βράπι Αντριάνα 01:03.04
30. Ριτζάκη Κωνσταντίνα 01:03.44
31. Λιοδάκη Μαρία 01:04.68
32. Μαρνελάκη Αφροδίτη 01:05.08
33. Λιονάκη Γεωργία 01:05.95
34. Μαθιουλάκη Σοφία 01:13.22

100μ. Ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 01:06.04
3. Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:11.07
4. Διακολουκάς Δημήτριος 01:12.93
6. Κοντόπουλος Στυλιανός 01:15.85
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Δρουμπάκη Ευαγγελία (Ηλυσιακός) 01:09.56
2. Δεληογλάνη Στελλίνα 01:13.17
3. Πολυμέρου Ελπίδα-Ολυμπία 01:13.81
4. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:13.94
6. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:15.10
7. Θεοδοσάκη Σοφία 01:19.99
8. Μαλεκάκη Αργυρώ 01:21.53
9. Κόρακα Δέσποινα 01:21.84
11. Ανδρεαδάκη Αιμιλία 01:24.61
12. Σερλιδάκη Ηλιάνα 01:33.39
13. Τσίγκου Ελευθερία 01:38.45
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 01:18.30
2. Μαλεκάκης Νικόλαος 01:29.58
3. Δήμου Δημήτριος 01:31.43
4. Κολομβοτζάκης Δημήτριος 01:42.25
5. Κοπασάκης Νικόλαος 01:42.54
6. Κουργιαντάκης Χρήστος 01:44.99
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
2. Γιαννουλάκη Αναστασία 01:31.65
4. Κόρακα Πολυξένη 01:34.52
7. Κυριακουλάκη Μελίνα 01:42.62
8. Περράκη Μαρία 01:45.98
9. Χαβρέ Αλεξάνδρα 01:48.64
10. Καμαριωτάκη Βασιλική 01:49.05
12. Βαρυπατάκη Αννα 01:55.30

200μ. Ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 02:26.29
2. Μιχαηλίδης Βασίλειος 02:31.96
4. Διακολουκάς Δημήτριος 02:34.48
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Δεληογλάνη Στελλίνα 02:34.47
2. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 02:35.56
3. Ματζοράκη Καλλιόπη 02:36.59
4. Πολυμέρου Ελπίδα-Ολυμπία 02:40.58
5. Θεοδοσάκη Σοφία 02:45.90
6. Μαλεκάκη Αργυρώ 02:48.66
7. Κόρακα Δέσποινα 02:49.39
9. Ανδρεαδάκη Αιμιλία 03:01.12
10. Σερλιδάκη Ηλιάνα 03:10.40
11. Τσίγκου Ελευθερία 03:27.19
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Τρουλάκης Γεώργιος 02:55.58
2. Καλογερής Γεώργιος 03:01.40
4. Δήμου Δημήτριος 03:12.83
5. Μαλεκάκης Νικόλαος 03:17.40
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 02:48.65
2. Βυζιράκη Ελένη 02:49.59
3. Γιαννουλάκη Αναστασία 03:10.25
4. Κόρακα Πολυξένη 03:18.15
6. Καμισάκη Αργυρώ 03:52.35

50μ. Πεταλούδα
ΑΝΔΡΩΝ
6. Μέντης Γεώργιος 00:34.48
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Περβολαράκη Ελένη 00:34.02
3. Ανδρεαδάκη Αιμιλία 00:36.15
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
3. Πιτσουλάκης Ευάγγελος 00:39.10
6. Χολετσίδης Αλέξανδρος 00:43.54
7. Δήμου Δημήτριος 00:44.60
10. Θωμάκης Νικόλαος 00:49.03
11. Ανδρεαδάκης Ανδρέας 00:51.89
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 00:39.32
3. Κονταξάκη Ελευθερία 00:41.11
6. Κυριακοπούλου Νικολέτα 00:48.44
7. Περράκη Μαρία 00:49.37

100μ. Πεταλούδα
ΑΝΔΡΩΝ
1. Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ 01:00.95
5. Μέντης Γεώργιος 01:17.54
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 01:16.42
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Περάκη Γεωργία 01:32.77

50μ. Πρόσθιο
ΑΝΔΡΩΝ
2. Τζουγκράκης Στυλιανός 00:34.90
6. Μουζουράκης Γεώργιος 00:40.40
7. Ριτζάκης Ιωσήφ 00:40.99
12. Γαναδάκης Νικόλαος 00:44.50
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 00:38.68
4. Πετράκη Νίκη 00:43.21
5. Παπαδεράκη Κωνσταντίνα 00:45.56
6. Μήτρου Σοφία 00:45.80
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 00:41.02
6. Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 00:49.90
9. Σκουνάκης Αντώνιος 00:51.49
10. Κωνσταντίνου Ανδρέας 00:51.73
13. Μηλιάκης Αντώνιος 00:54.26
17. Δεληογλάνης Στέφανος 00:57.92
18. Νικολάου Γεώργιος 01:01.35
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Τζινευράκη Ευτυχία 00:44.95
2. Φουντουλάκη Χρυσή 00:49.92
3. Πουλιδάκη Ευαγγελία 00:49.93
7. Κυριακοπούλου Νικολέτα 00:52.53
10. Πυροβολάκη Ζαφειρία 00:53.86
13. Κουρή Ηλέκτρα 00:55.29
16. Χατζάκη Ιωάννα 00:56.99
17. Σεργάκη Κυριακή 00:57.50
18. Φυλλαδιτάκη Μελίνα 00:57.61
20. Μετζιδάκη Αγγελική 00:58.91
24. Μανάκου Ελένη 01:00.87
25. Μαραβέλια Ιωάννα 01:01.09
26. Θεοδοσάκη Ευαγγελία 01:02.64

100μ. Πρόσθιο
ΑΝΔΡΩΝ
3. Τζουγκράκης Στυλιανός 01:16.73
6. Ριτζάκης Ιωσήφ 01:26.27
7. Μουζουράκης Γεώργιος 01:26.83
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3. Λεβεντάκη Παναγιώτα 01:27.21
4. Πετράκη Νίκη 01:30.40
6. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 01:33.24
7. Κόρακα Δέσποινα 01:34.45
8. Παπαδεράκη Κωνσταντίνα 01:39.98
9. Μήτρου Σοφία 01:42.16
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
5. Χολετσίδης Αλέξανδρος 01:43.90
9. Σκουνάκης Αντώνιος 01:49.34
11. Κωνσταντίνου Ανδρέας 01:56.07
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Τζινευράκη Ευτυχία 01:37.94
2. Πουλιδάκη Ευαγγελία 01:45.44
4. Κυριακοπούλου Νικολέτα 01:52.10
5. Φουντουλάκη Χρυσή 01:53.02
6. Μαραγκουδάκη Αναστασία 01:54.90
8. Φυλλαδιτάκη Μελίνα 01:56.38
9. Κουρή Ηλέκτρα 01:56.46
15. Μαραβέλια Ιωάννα 02:06.94

200μ. Πρόσθιο
ΑΝΔΡΩΝ
5. Ριτζάκης Ιωσήφ 03:04.26
6. Μουζουράκης Γεώργιος 03:04.36
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Λεβεντάκη Παναγιώτα 03:04.80
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 03:11.74
2. Χολετσίδης Αλέξανδρος 03:34.49
3. Σκουνάκης Αντώνιος 03:50.88
4. Τρουλάκης Αντώνιος 04:03.75
5. Κωνσταντίνου Ανδρέας 04:03.98
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Τζινευράκη Ευτυχία 03:28.90
2. Πουλιδάκη Ευαγγελία 03:45.94
3. Φουντουλάκη Χρυσή 04:02.51

200μ. Μικτή Ατομική
ΑΝΔΡΩΝ
2. Μέντης Γεώργιος 02:53.51
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Περβολαράκη Ελένη 02:44.55
2. Περάκη Φανή-Κυριακή 02:44.56
3. Πετράκη Νίκη 02:45.22
4. Λεβεντάκη Παναγιώτα 02:50.10
7. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 02:52.59
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΑΓΟΡΙΑ
1. Τρουλάκης Γεώργιος 02:59.87
2. Καλογερής Γεώργιος 03:10.32
3. Πιτσουλάκης Ευάγγελος 03:13.33
6. Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 03:27.44
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 02:56.11
3. Βυζιράκη Ελένη 02:59.01
4. Περάκη Γεωργία 03:08.44

400μ. Μικτή Ατομική
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Περβολαράκη Ελένη 05:37.62

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΕΜ13/12/2018

ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Η πρώτη ημερίδα κολύμβησης για την νέα αγωνιστική περίοδο φιλοξενείται την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου στο κολυμβητήριο Χανίων. Ειδικότερα, οι αγώνες …

Περισσοτερα
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΔΕΥ10/12/2018

ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΕΚΟΡ Ο ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Σε μια πολύ καλή κατάσταση έδειξε πως βρίσκεται ο Απόστολος Παπαστάμος, ο οποίος συμμετείχε με επιτυχία στο Γκραν Πρι Χριστουγέννων …

Περισσοτερα
ANEK

Enetikon Restaurant

Ocean Lifeguard

Χορηγοι
ΣΥΝΚΑ