Τιμήθηκαν αθλητές, ομάδες, χορηγοί και παράγοντες

Μεγάλη ανταπόκριση είχε η εκδήλωση που πραγματοποίησε το απόγευμα του Σαββάτου (12/3) ο Ν.Ο. Χανίων, μιας και η αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Αγίου Παντελεήμονα στην Αμπεριά γέμισε ασφυκτικά.

Ο Χανιώτικος Όμιλος όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, φρόντισε να αποδώσει τιμή σε όλους όσους την αγωνιστική περίοδο που πέρασε, ξεχώρισαν με τις επιδόσεις τους επιβραβεύοντάς τους με τιμητικές πλακέτες αλλά και δίνοντάς τους ένα επιπλέον κίνητρο έτσι ώστε να συνεχίσουν στους ίδιους ρυθμούς.
Η διοίκηση του Ν.Ο.Χ. δεν παρέλειψε να συγχαρεί και το τμήμα Ειδικής Άθλησης και την ομάδα των Special Olympics, η βράβευση της οποίας ήταν η πιο συγκινητική στιγμή της εκδήλωσης. Οπωσδήποτε, σε μία τέτοια διαδικασία θα ήταν αδύνατο να μην τιμηθούν και οι χορηγοί του Ν.Ο.Χ. οι οποίοι αποτελούν τους στυλοβάτες για τις συνεχιζόμενες επιτυχίες του Ομίλου.

 

milonaki-nikolakakiΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΧΟΡΗΓΩΝ:
ΑΝΕΚ LINES
ΙΝ.ΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΥΛΟΙ ΚΡΗΤΗΣ Α.Ε.
ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (για την προσφορά έργου ως προπονητής επί σειρά ετών)

kelaidiΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ:
ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΕΛΑΪΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΑΣ, ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ, ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΣΑΛΕΒΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΖΩΗ, ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ, ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΛΙΦΕΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΖΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ ΓΙΑΝΝΑ, ΒΕΡΝΑΔΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ, ΚΟΛΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ, ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΤΣΑΜΟΥΔΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΟΛΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΒΕΡΝΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΒΕΝΑΡΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ, ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ, ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

special_olympicsΒΡΑΒΕΥΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ:
ΟΜΑΔΑ SPECIAL OLYMPICS: (ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΠΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΟΥΤΑΛΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΠΙΤΣΑΞΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ).
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ SPECIAL OLYMPICS: ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΦΟΡΣΟΥΘ ΛΙΛΙΑΝ, ΜΠΙΛΙΑΝΑ ΚΟΝΤΟΒΑ

nauagosostiki_omadaΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

mazikos_athlitismosΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΜΑΖΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ:
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΥΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ:
Κολύμβηση:
ΚΕΛΑΪΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (για την 3η Παγκόσμια νίκη στο σχολικό πρωτάθλημα Νεανίδων 2010 και 6η Πανευρωπαϊκή κολύμβησης νεανίδων 2009).
Υδατοσφαίριση:
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (για την 2η Παγκόσμια νίκη Εφήβων υδατοσφαίρισης 2009).
solanakisΣΟΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (για την 2η Παγκόσμια νίκη Εφήβων υδατοσφαίρισης 2009 και 2η Πανευρωπαϊκή νίκη Εφήβων υδατοσφαίρισης 2010).
Τεχνική Κολύμβηση:
ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (για την 2η Παγκόσμια νίκη Ανδρών τεχνικής κολύμβησης το 2009 και 4η Πανευρωπαϊκή Ανδρών 2010).
kalogeropoulouΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (για την 3η Παγκόσμια Νίκη Πρωταθλήματος τεχνικής κολύμβησης Νεανίδων 2010 και 2η Πανευρωπαϊκή νίκη Νεανίδων 2009).
ΜΑΛΑΜΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (για την 5η Παγκόσμια Νίκη Πρωταθλήματος Ανδρών Τεχνικής Κολύμβησης 2009 και 1η Πανελλήνια στο ΟΠΕΝ 2010). 
Συγχρονισμένη Κολύμβηση:
malekakiΜΑΛΕΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (για την 7η Παγκόσμια Νίκη Νεανίδων συγχρονισμένης κολύμβησης 2010 και 4η Πανευρωπαϊκή νίκη Νεανίδων Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2009)
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ:
Υδατοσφαίριση:
ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (για την 2η Πανευρωπαϊκή Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010).
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (για την 4η Πανευρωπαϊκή Νεανίδων Υδατοσφαίρισης 2009).
FarmakiΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (για την 5η Πανευρωπαϊκή Νεανίδων Υδατοσφαίρισης 2010).
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ:
Συγχρονισμένη Κολύμβηση:
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ (1η νίκη στο Μεσογειακό Συγχρονισμένης Κολύμβησης Ομαδικό και COMBO 2010)

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
kormoranosΣΚΑΦΟΣ «ΚΟΡΜΟΡΑΝΟΣ» (για τη συμμετοχή του στο Ράλι Αιγαίου και την κατάκτηση τριών Κυπέλλων το 2009 και ενός Κυπέλλου το 2010. Ήταν 1ο σκάφος στην Ετήσια Γενική κατάταξη Ε.Ι.Ο. για την Περιφέρεια Κρήτης το 2010).
Κυβερνήτης ο επίτιμος πρόεδρος του Ν.Ο.Χ. Κ. Μανιουδάκης και πλήρωμα Αριστοτέλης Κοτόπουλος, Δημήτρης Γαγάρας, Λευτέρης Αμοιραλής, Θανάσης Χασαπόπουλος, Γρηγόρης Παπαδάκης, Βασίλης Μαλλές και Γεώργιος Βουτσαράς.
ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΣΤΕΛΛΑ ΛΙΟΤΣΑΚΗ (8 ετών για την αγωνιστικότητά της)
mpekaΜΠΕΚΑ ΑΝΝΑ (για την προσφορά της στον Όμιλο)

kanoe_kagiakΤΜΗΜΑ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ1 Εφήβων 2010 και 1η στο Κ1 Παίδων το 2009
ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ1 Εφήβων 2010 και 1η στο Κ1 Παίδων το 2009
ΒΕΝΑΡΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Νεανίδων 2010 και 1η στο Κ2 Κορασίδων 2009
ΓΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Κορασίδων 2010 και 1η στο Κ1 Κορασίδων 2009
ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΕΛΕΝΗ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Κορασίδων 2010 και 1η στο Κ4 Κορασίδων 2009
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Νεανίδων 2010 και 1η στο Κ4 Κορασίδων 2009
ΚΟΛΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Εφήβων 2010 και 1η στο Κ4 Εφήβων 2009
ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιά Σπριντ Κ4 Κορασίδων 2010 και 1η στο Κ2 Παγκορασίδων 2009
ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Παγκορασίδων 2010 και 1η στο Κ2 Κορασίδων Αρχαρίων 2009
ΣΗΦΑΚΗ ΚΛΕΙΩ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ2 Παγκορασίδων 2010 και 1η στο Κ2 Κορασίδων Αρχαρίων 2009
ΔΗΜΟΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Εφήβων 2010 και 2η στο Κ1 Εφήβων 2009
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Εφήβων 2009 και 3η στο Κ1 Ανδρών 2010
ΜΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΩ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Νεανίδων 2010 και 3η στο Κ4 Νεανίδων 2009
ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Νεανίδων 2010 και 3η στο Κ4 Κορασίδων 2009
ΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Νεανίδων 2010 και 3η στο Κ4 Κορασίδων 2009
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2010
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2010
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2010και 3η στο Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2009
ΜΕΛΕΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2010
ΒΕΝΑΡΔΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπιρντ Κ2 Παγκορασίδων 2009 και 2η στο Κ4 Παγκορασίδων 2010
ΣΤΑΘΗ ΣΟΦΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παγκορασίδων 2009 και 2η στο Κ4 Παγκορασίδων 2010
ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παγκορασίδων 2009 και 2η στο Κ4 Κορασίδων 2010
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΖΩΗ για την 1η Πανελλήνια Νίκη στο Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παγκορασίδων 2009 και 2η στο Κ4 Κορασίδων 2010
ΒΥΖΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2009
ΧΑΛΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ για την 1η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2009
ΖΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων 2009 και 2η στο Κ4 Παγκορασίδων 2010
ΡΟΚΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ για την 1η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ 2009 και στο Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2010
ΛΥΡΑΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ 2010 και 3η στο Κ4 Κορασίδων 2009
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ στο Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2010
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗ ΟΛΓΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ στο Κ4 Παγκορασίδων 2010
ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2010
ΓΛΕΝΤΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2010
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2010
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων Αρχαρίων 2010
ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Εφήβων 2009 και 3η στο Κ4 Εφήβων 2010
ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ 2009 και 3η στο Κ4 Παίδων 2010
ΜΠΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Νεανίδων 2009
ΜΠΥΡΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Γυναικών 2009
ΣΙΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΝΤΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Γυναικών
ΜΠΥΡΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Νεανίδων 2009
ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Εφήβων 2009
ΛΙΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Παγκορασίδων 2009
ΚΑΜΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Κορασίδων 2010 και 3ηστο Κ4 Κορασίδων 2009
ΚΟΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Γυναικών 2009
ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Παίδων 2010
ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων 2010
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παίδων 2010
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Κορασίδων 2010
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παμπαίδων 2010 και 3η στο Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2009
ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Κανόε Καγιάκ Σπριντ Κ4 Παμπαίδων 2010 και 3η Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2009
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για 3η Πανελλήνια Κανόε Καγιάκ Κ4 Παμπαίδων 2010
ΓΕΝΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 3η Πανελλήνια Κανόε Καγιάκ Κ4 Παμπαίδων 2010 και 3η στο Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2009
ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ για την 3η Πανελλήνια νίκη Κανόε Καγιάκ Κ4 Παίδων Αρχαρίων 2009
H ομάδα κατέκτησε
2009
3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
3η θέση το Κύπελλο και
1η θέση στο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης
2010
1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
3η θέση στο Κύπελλο
4η θέση το Πρωτάθλημα Ανάπτυξης

Απονομή τιμητικής πλακέτας στον προπονητή Κανόε Καγιάκ για τις επιτυχίες της ομάδας του ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

texniki1ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ 2009
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας Τεχνικής Κολύμβησης 2009
ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 1η Πανελλήνια στο ΟΠΕΝ 2009
ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο  Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΚΑΛΑΜΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 3η στο ΟΠΕΝ 2009
ΣΕΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα  κατηγορίας Εφήβων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΑΡΧΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 1η Παγκορασίδων Α το 2009
texniki2ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Νεανίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 1η Παγκορασίδων 2009
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 2η Παγκορασίδων Α το 2009
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΣΑΛΕΒΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 1η Παμπαίδων Β το 2009
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Παμπαίδων το 2009
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Παμπαίδων το 2009
ΚΟΚΟΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Παμπαίδων το 2009
texniki3ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη Τεχνικής Κολύμβησης Παγκορασίδων Β το 2009 και 2η Πανελλήνια νίκη Παγκορασίδων Α 2010
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ για την 1η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης το 2009 και 2η Παγκορασίδων Α-Β 2010
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Εφήβων Τεχνικής Κολύμβησης 2010 και 3η Πανελλήνια Εφήβων 2009
ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Β Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΜΗΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΝΙΚΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α-Β Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α-Β Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
texniki4ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Νεανίδων Τεχνικής Κολύμβησης 2010
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Παίδων 2009
ΠΟΥΛΑΚΑ ΠΕΛΑΓΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Νεανίδων 2009
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα Παίδων 2009
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Παίδων το 2009
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Νεανίδων το 2009 ΛΕΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Παίδων το 2009
Η ομάδα κατέκτησε
2009
1η θέση στη Γενική Βαθμολογία στο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας
1η θέση στο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ στους Άνδρες
2010
2η θέση στη Γενική Βαθμολογία στο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας
2η θέση στο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ στους Άνδρες και 2η θέση στο πρωτάθλημα στις Γυναίκες
2η θέση στη Γενική Βαθμολογία στο πρωτάθλημα κατηγοριών
2η θέση στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών στους Νεανίδων – Κορασίδων –Παγκορασίδων Α’ – Παγκορασίδων Β’
3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κατηγοριών στις Εφήβων – Παίδων – Παμπαίδων Α’ – Παμπαίδων Β’
Απονομή τιμητικής πλακέτας στους προπονητές Τεχνικής Κολύμβησης για τις επιτυχίες της ομάδας
kalamaridisΚΑΛΑΜΑΡΙΔΗ ΗΛΙΑ
ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

sigxronismeni1ΤΜΗΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΒΕΝΕΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Ομαδικό Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010 και 3η στο Κορασίδων Β’ Ομαδικό 2009
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’Ομαδικό Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Ομαδικό Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010 και 2η στο Κορασίδων Β’ Ντουέτο 2009
ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
sigxronismeni2ΜΠΙΖΙΚ ΙΟΥΛΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010 και 3η στο Κορασίδων Β’ Ομαδικό 2009
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010 και 3η στο Κορασίδων Β’ Ομαδικό 2009
ΣΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010 και 3η στο Κορασίδων Β’ Ομαδικό 2009
ΚΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΗ – ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
sigxronismeni3ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2010
ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ ΓΙΑΝΝΑ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β Ντουέτο Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2009 και 3η COMPO OPEN 2010
ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη Κορασίδων 2009 και 3η στο COMBO OPEN 2010
sigxronismeni4ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β Ομαδικό Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2009
ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β Ομαδικό Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2009
ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β COMBO Συγχρονισμένης Κολύμβησης 2009 και 3η COMΒO OPEN 2010
sigxronismeni5ΑΜΠΕΛΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας COMBO 2010
ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας COMBO 2010
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο Πρωτάθλημα ΟΠΕΝ κατηγορίας COMBO 2010
Απονομή τιμητικής πλακέτας στις προπονήτριες Συγχρονισμένης για τις επιτυχίες της ομάδας
sigxronismeni_proponitriesΜΠΙΛΙΑΝΑ ΚΟΝΤΟΒΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ
ΜΗΛΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ
ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ για την 3η Πανελλήνια νίκη στο πρωτάθλημα κολύμβησης 2009
ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ για την 2η Πανελλήνια νίκη στο Σχολικό Πρωτάθλημα κολύμβησης το 2010
Απονομή τιμητικής πλακέτας στους προπονητές Κολύμβησης για τις επιτυχίες της ομάδας
kolimvisi_proponitesΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΗ
ΚΟΥΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

polo_omadikiΤΜΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009
ΑΣΗΜΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 
ΤΣΑΜΟΥΔΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2010 
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων  Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2010 
ΦΥΤΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2010
ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ για την 2η Πανελλήνια Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Εφήβων 2010 
ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Εφήβων 2010\
ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2010 
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Εφήβων 2011
ΛΕΙΨΑΚΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ για την 2η Πανελλήνια Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Εφήβων 2010
ΚΕΡΑΜΕΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009 και 3η Πανελλήνια Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010
ΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009
ΚΑΡΑΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2009
ΚΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης το 2010
ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων ΑΣΝΑΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010 Υδατοσφαίρισης 2010
ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ για την 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2010
ΗΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για την 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων Υδατοσφαίρισης 2009
Απονομή τιμητικής πλακέτας στους προπονητές υδατοσφαίρισης για τις επιτυχίες της ομάδα
ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ 2η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2009
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟ 3η Πανελλήνια Νίκη Εφήβων 2010
polo_proponitesΤους προπονητές για την προσφορά τους
ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΝΟΛΗ
ΒΛΑΖΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ
ΚΙΜΙΝΟΥΛΑΚΗ ΠΡΟΚΟΠΗ

Παρακολουθείστε και το σχετικό video

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
ΠΕΜ16/05/2013

ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ!

Στο πλαίσιο της διάδοσης του Ολυμπιακού αθλήματος Κανόε Καγιάκ Σπριντ, ο Ν.Ο. Χανίων θα πραγματοποιήσει από τη Δευτέρα 20 Μαΐου …

Περισσοτερα
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
ΤΕΤ20/03/2013

15ΟΙ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ – Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Ο Ναυτικός Όμιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη διεξαγωγή των 15ων «Διεθνών Βενιζέλειων Αγώνων Κολύμβησης GRAND PRIX» …

Περισσοτερα
ANEK

Enetikon Restaurant

Ocean Lifeguard

Χορηγοι
ΣΥΝΚΑ