Ήττα στη Ν. Σμύρνη

Τη δεύτερή του ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια γνώρισε την Τετάρτη (12/10) το απόγευμα στο κολυμβητήριο της Ν. Σμύρνης ο Ναυτικός Όμιλος Χανίων ANEK LINES χάνοντας με 12-7 από τον Πανιώνιο.

Η Χανιώτικη ομάδα ωστόσο έχει πολλά παράπονα από τη διαιτησία του κ. Αχλαδιώτη που ήταν πολύ αυστηρός, αποβάλλοντας από το παιχνίδι τους Μπατάκη και Πρωτοπαπαδάκη, στους οποίους υποδείχτηκαν από τρεις αποβολές στον καθένα!

Η εμφάνιση του Ν.Ο.Χ. ANEK LINES στο β’ ημίχρονο πάντως δεν ήταν τόσο καλή, καθώς σε αυτό το διάστημα, και ειδικά στην γ’ περίοδο, ο Πανιώνιος πετυχαίνοντας 4 γκολ έναντι μηδενός, μετέτρεψε το 5-4 υπέρ του σε 9-4.

Πανιώνιος: Μιμίδης 4, Παπαδόγκωνας 2, Μιτελούδης 1, Σταρένιος 1, Καπότσης 1, Λάππας 1, Δρακόπουλος 1, Κοτέριλ 1

Ν.Ο.Χ. ΑΝΕΚ LINES: Αυγουστιανάκης 3, Ντούλος 2, Σάμπο 1, Δερμιτζάκης 1

Τα 8λεπτα: 1-0, 4-4, 4-0, 3-3

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΑΡ26/04/2024

ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES

Το πρώτο βήμα για την παραμονή στην Α1 κατηγορία πραγματοποίησε ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων ΑΝΕΚ LINES, επικρατώντας στο ματς των …

ΠΕΜ25/04/2024

ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΝΟΧ ANEK LINES

Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων ΑΝΕΚ LINES την φετινή περίοδο στην Α1 Εθνική κατηγορία. Η ομάδα του …