Δεν τα κατάφερε ο ΝΟΧ ANEK LINES
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/04/POLO-NOX-NOPatron-11.jpg)
Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων ΑΝΕΚ LINES την φετινή περίοδο στην Α1 Εθνική κατηγορία.
Η ομάδα του Βαγγέλη Βλαζάκη δεν τα κατάφερε στο δεύτερο παιχνίδι της σειράς των play out, γνωρίζοντας την ήττα με 8-7. Το αποτέλεσμα αυτό ισοδυναμεί με τον υποβιβασμό για τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES στην Α2 κατηγορία, με την ομάδα της Πάτρας να είναι αυτή που παραμένει στην Α1.
Ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έκανε μια μεγάλη προσπάθεια ειδικότερα στην τρίτη περίοδο, γυρίζοντας το σκορ από 4-1 σε 5-4 υπέρ του, ωστόσο από τη στιγμή που βρέθηκε πάλι μπροστά στο σκορ με 6-5 ο ΝΟ Πατρών διατήρησε το προβάδισμα μέχρι το τέλος.
Διαιτητές: Σπανούδης – Μαρκοπούλου
Οκτάλεπτα: 1-1, 0-3, 4-1, 2-3
ΝΟ Χανίων ANEK LINES (Βαγγέλης Βλαζάκης): Λεβεντάκης, Μαραγκουδάκης, Αράκι 1, Παζαΐτης, Παππάς, Μπατάκης, Αποστολάκης 2, Χαριτάκης 1, Μητράκης, Γκουράσοβ 2, Τσιστράκης 1, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης, Ζουζούνης, Τζανακάκης.
ΝΟ Πατρών (Γιώργος Ντόσκας): Καζάκος, Τζώρτζης, Αγγελόπουλος 3, Κανελλόπουλος, Λαμπάτος, Παπαχριστόπουλος, Παπαδόγκωνας, Πασσάς, Ανδρικόπουλος, Γεωργαράς 2, Βικάτος 1, Γαβαλάς 2, Βυθούλκας, Γουίλσον, Μπετχαβάς
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …