Ξανά στις επιλογές της Εθνικής παίδων Γεωρβασάκης και Ζουζούνης
Υδατοσφαίριση
ΤΡΙ16/05/2023
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/03/polo-nox-paides-2023.jpg)
Στις επιλογές της Εθνικής ομάδας πόλο παίδων και του ομοσπονδιακού τεχνικού, Φώντα Λεμπέση βρίσκονται ξανά οι Βαγγέλης Γεωρβασάκης και Σταύρος Ζουζούνης.
Οι δύο αθλητές κλήθηκαν να πάρουν μέρος σε διήμερο καμπ προετοιμασίας που προγραμματίστηκε να διεξαχθεί την Παρασκευή και το Σάββατο 19 και 20 Μαΐου στο ΟΑΚΑ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΕΜ25/07/2024
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΤΕΤ24/07/2024
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …