Τρεις αθλήτριες στο καμπ της Εθνικής κορασίδων
Καλλιτεχνική κολύμβηση
ΠΑΡ08/03/2024
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/01/NOX-Kallitexniki-KorasidesA.jpg)
Τρεις αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Χανίων προσκλήθηκαν σε καμπ προετοιμασίας που θα πραγματοποιήσει την επόμενη εβδομάδα η Εθνική μας ομάδα καλλιτεχνικής κολύμβησης κορασίδων.
Πρόκειται αναλυτικότερα για τις Ελευθερία Σπανουδάκη, Φένια Λιγοξυγκάκη και Πετρίνα Κατσαρού.
Το καμπ θα λάβει χώρα στο κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ αρχής γενομένης από τη Δευτέρα 11 Μαρτίου μέχρι και το Σάββατο 16 του μήνα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΑΡ19/07/2024
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΤΕΤ17/07/2024
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …