Στον τελικό οι προμίνι!
Στον τελικό του πανελληνίου πρωταθλήματος προκρίθηκε η ομάδα πόλο προμίνι παίδων του Ναυτικού Ομίλου Χανίων.
Οι ταλαντούχοι πολίστες του Σεμπάστιαν Λειψάκη επικράτησαν με το εντυπωσιακό 14-1 του ΝΟ Πατρών στον ημιτελικό ο οποίος διεξήχθη την Κυριακή το πρωί στο κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης.
Αντίπαλός τους στον τελικό θα είναι ο Παναθηναϊκός ο οποίος επιβλήθηκε στα πέναλτι του ΓΣ Ηλιούπολης, με την κανονική διάρκεια να ολοκληρώνεται ισόπαλη με σκορ 4-4 και τους νεαρούς “πράσινους” να επικρατούν 2-1 στη διαδικασία των πέναλτι.
Ο τελικός είναι προγραμματισμένος για τις 6 το απόγευμα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …