Στο Ηράκλειο ο 1ος αγώνας χειμερινής περιόδου προαγωνιστικών
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/06/Kolymvisi-NOX-proagonistika-4.jpg)
Εφτασε η στιγμή για τους πρώτους φετινούς αγώνες για τους μικρούς κολυμβητές και κολυμβήτριες του πρωαγωνιστικού τμήματος κολύμβησης του ΝΟ Χανίων. Η δράση τους θα πραγματοποιηθεί αυτό το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Νοεμβρίου στο Ηράκλειο.
Οι νεαροί κολυμβητές θα έχουν την ευκαιρία να φανερώσουν τις δυνατότητές τους, με τους προπονητές τους να βγάζουν τα πρώτα συμπεράσματα για τη χρονιά που ξεκινά.
Αναλυτικότερα, οι συμμετοχές είναι οι εξής: Αντωνίου, Αρχοντάκης, Βατσάκη, Βεντούρης, Βιλγκρέ, Γαρεφαλάκη, Γεωργακάκη, Γιαννικάκη, Δασκαλάκη, Ζωγραφάκη, Κακάσης Γ., Κακάσης Κων., Κατσαμάκης, Κοκκίνη, Κοκολογιάννης, Κούρτη, Κυριακουλάκη, Μαρμαριτσάκη, Μαυρίδου, Μαυρομμάτης, Μεντάκης, Μόγια, Μπαδογιάννης, Μπενταχμάν, Μπινάκη, Μποτονάκης, Μπυράκης, Ξεζωνάκη, Ορφανουδάκη, Παϊτάκης, Παληός, Παπαδομανωλάκης, Παπαδοπούλου, Πατεράκης, Πενταράκη, Σόι, Σπυριδάκης, Σταθάκη, Σταυρουλάκης, Τωμαδάκη, Φουρναράκη, Φραγκιουδάκης, Χαβαλεδάκη και Ψυλλάκης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-SitiAquathlon-masters-3.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ, ΦΟΥΡΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ
Στο βάθρο των νικητών κατάφεραν ν’ ανέβουν οι Μιχάλης Κοκολινάκης, Κατερίνα Φουράκη και Δημήτρης Περιστερίδης οι οποίοι συμμετείχαν στο SitiAquathlon …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/05/Pitsitaki-venizeleia-kolymvisi-22.jpg)
ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΜΕ 9 ΜΕΤΑΛΛΙΑ Ο ΝΟΧ – 3Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΠΙΤΣΙΤΑΚΗ
Με την κατάκτηση δύο ακόμα μεταλλίων, φτάνοντας έτσι τα εννέα σε σύνολο ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων …