Στο Ηράκλειο για την προετοιμασία τους οι αθλητές της αγωνιστικής
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2022/06/kolymvisi-NOX-2.jpg)
Την αγωνιστική τους κατάσταση θα επιβεβαιώσουν οι αθλητές της αγωνιστικής ομάδας κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Χανίων, συμμετέχοντας αυτή την Κυριακή (2/4) στους διασυλλογικούς αγώνες κατηγοριών που διεξάγονται στο Ηράκλειο.
Οι αγώνες εντάσσονται στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους εν όψει του πανελληνίου πρωταθλήματος που ακολουθεί το καλοκαίρι.
Αναλυτικότερα οι συμμετοχές σε αγόρια και κορίτσια είναι οι εξής: Ακουμιανάκη, Αμανατίδου Ι., Αμανατίδου Λ., Ανδρουλάκη, Αντωνογιαννάκης, Βαζάκας, Βαρυπατάκης, Βασιλάκη, Βιλγκρέ Λα Μαδρίδ, Βιτσιλάκης, Βράπι, Γερωνυμάκη, Γεωργιάδη, Γιανναράκη, Δεληογλάνης, Ηλιάκη, Ηλιάκης, Θωμάκης, Κανδανολέων, Κλωθάκη, Κοκκίνης, Κοκονά, Κολομβοτζάκης, Κόρακα, Κουρουνιώτη, Μαλεκάκη, Μαυρομμάτης, Μετζιδάκη, Μπιλιανίδης, Νικηφοράκη, Νικολακάκης, Νικολάου, Ξανθόπουλος, Παναγκάσοβ, Παραδά, Περράκη, Πιτσιτάκη, Πιτσουλάκης, Ρενιέρης, Σεργάκη Κυρ., Σεργάκη Κων., Σερντίουκ, Σπανουδάκη, Στραβοπόδη, Τζεμανάκης, Τρουλάκης Αντ., Τρουλάκης Γ., Τσιφετάκης, Φρέρης και Χατζηπαράσχου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-SitiAquathlon-masters-3.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ, ΦΟΥΡΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ
Στο βάθρο των νικητών κατάφεραν ν’ ανέβουν οι Μιχάλης Κοκολινάκης, Κατερίνα Φουράκη και Δημήτρης Περιστερίδης οι οποίοι συμμετείχαν στο SitiAquathlon …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/05/Pitsitaki-venizeleia-kolymvisi-22.jpg)
ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΜΕ 9 ΜΕΤΑΛΛΙΑ Ο ΝΟΧ – 3Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΠΙΤΣΙΤΑΚΗ
Με την κατάκτηση δύο ακόμα μεταλλίων, φτάνοντας έτσι τα εννέα σε σύνολο ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων …