Στήριξη της Περιφέρειας Κρήτης στον ΝΟ Χανίων και για το 2024
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/Pariotakis-Arnaoutakis-Maragakis-Kalogeris-NOX-Perifereia.jpg)
Τη στήριξη της Περιφέρειας Κρήτης και για το 2024 δεσμεύτηκε ότι θα έχει ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων από τον Περιφερειάρχη Κρήτης, Σταύρο Αρναουτάκη. Αυτό θα συμβεί για ό,τι αφορά τις δράσεις που έχουν προγραμματιστεί κατά τη διάρκειας της φετινής σεζόν.
Η στήριξη στον ΝΟ Χανίων προκύπτει από τη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (5/3) το πρωί στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων, παρουσία και του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων, Νίκου Καλογερή.
Τον Ναυτικό Ομιλο εκπροσώπησαν από μέρους του Δ.Σ., ο γενικός γραμματέας, Γιώργος Μαραγκάκης και ο έφορος τεχνικής κολύμβησης, Παναγιώτης Παριωτάκης, οι οποίοι είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν σ’ ένα όμορφο κλίμα με τους κ.κ. Αρναουτάκη και Καλογερή.
Να σημειωθεί πως διαχρονικά η Περιφέρεια Κρήτης στέκεται αρωγός στις προσπάθειες του Ναυτικού Ομίλου, συμμετέχοντας με δυναμικό τρόπο στις διοργανώσεις που διεξάγονται στο κολυμβητήριο και γενικότερα δηλώνει πάντοτε “παρούσα” στα αιτήματά του.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2018/04/Kalamaridi.jpg)
ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων ανακοινώνει προς τους αθλητές και τις αθλήτριες πως παρέχει διατροφολόγο, την κυρία Κατερίνα Καλαμαρίδη, για λιπομέτρηση …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/OAK-NOX-Xinos-papadogiannis-tsismenaki-5.jpg)
ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ – ΧΙΝΟΣ: «ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ»
Σε τροχιά υλοποίησης εισέρχεται το έργο της ανακατασκευής του κολυμβητηρίου Χανίων, καθώς ξεκίνησε η διαδικασία της δημοπράτησης, όπως τονίστηκε σε …