Στην Εθνική κορασίδων εν όψει πανευρωπαϊκού η Σπανουδάκη
Καλλιτεχνική κολύμβηση
ΠΑΡ19/04/2024
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/04/Spanoudaki-NOX-kallitexniki.jpg)
Σε καμπ της Εθνικής ομάδας καλλιτεχνικής κολύμβησης παίδων-κορασίδων συμμετέχει η Ελευθερία Σπανουδάκη.
Η αθλήτρια του Ναυτικού Ομίλου Χανίων ξεκίνησε να προπονείται με το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα, καθώς περιλαμβάνεται στα αρχικά πλάνα ώστε να είναι στην αποστολή για τη συμμετοχή της στο πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα.
Το καμπ ξεκίνησε την περασμένη Δευτέρα 15 Απριλίου και διεξάγεται στο ΟΑΚΑ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΑΡ19/07/2024
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΤΕΤ17/07/2024
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …