Στην αποστολή για το παγκόσμιο κορασίδων η Μπόκου
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/08/mpokou-Bokou.jpg)
Στην αποστολή της Εθνικής μας ομάδας καλλιτεχνικής κολύμβησης για το παγκόσμιο πρωτάθλημα κορασίδων που θα φιλοξενήσει η χώρα μας περιλήφθηκε η Αντωνία Μπόκου.
Η πρωταθλήτρια του Ναυτικού Ομίλου Χανίων θα λάβει μέρος σε μια κορυφαία διοργάνωση η οποία είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί από τις 30 Αυγούστου ως τις 3 Σεπτεμβρίου στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων, στη Βάρη.
Αναλυτικότερα η σύνθεση της Εθνικής μας ομάδας είναι η εξής: Βασιλική Θάνου, Ισμήνη Καραβασίλη, Νικολέτα Καλτσογιάννη, Αργυρίνα Κοντού, Δανάη Τσαπραλή, Νικολέτα Ράπτη, Μάριεμ Μαμπρούκ, Μυρτώ Μαγκαναράκη, Αντωνία Μπόκου, Αναστασία Καραγιάννη, Μυρτώ Ζαγκανά, Αρτεμις Κουτράκη, Εστέλα Καραμανίδου, Στέλιος Κουκουσέλης – Φούσκης.
Προπονήτριες: Ναταλία Τσερνέτσκα, Αναστασία Γκούτσεβα, Χριστίνα Θαλασσινίδου
Στο παγκόσμιο πρωτάθλημα, μετέχουν συνολικά 34 χώρες με 271 συνολικά αθλητές και αθλήτριες.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …