Στην 7η θέση των Χειμερινών το τεχνικό ομαδικό open των νεανίδων
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/NOX-Kallitexniki-neanides.jpg)
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στους Χειμερινούς αγώνες OPEN και νεανίδων καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Μαρτίου στο Σεράφειο κολυμβητήριο.
Τα κορίτσια του Ναυτικού Ομίλου πήραν μέρος μονάχα σ’ ένα αγώνισμα, στο τεχνικό ομαδικό open, οπότε και κατέλαβαν την 7η θέση.
Πιο αναλυτικά η βαθμολογία που απέσπασαν ήταν 171.5626β.
Το χορευτικό συνέθεσαν τα εξής κορίτσια: Βλαζάκη Κ. / Γερωνυμάκη Μ. / Μηνά Μ. / Μπόκου Α. / Νιωτάκη Μ. / Σπανουδάκη Ε. / Σταματουλάκη Σ. / Συννεφάκη Ε. / (R) Μακρινάκη Ν.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …