Σειρά για το ΟΠΕΝ
Παρών στην κορυφαία εγχώρια διοργάνωση καλλιτεχνικής κολύμβησης θα είναι ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων, συμμετέχοντας το επόμενο τριήμερο (5-7 Μαΐου) στο εθνικό πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στη Μεταμόρφωση.
Ο Ναυτικός Ομιλος διεκδικεί τις καλύτερες δυνατές επιδόσεις, με τα κορίτσια να καλούνται να δείξουν και πάλι τις δυνατότητές τους.
Συγκεκριμένα η αποστολή είναι η εξής: Βλαζάκη, Γερωνυμάκη, Εικοσιπεντάκη, Κανατάκη, Κοκκινάκη, Μακρινάκη Ι., Μακρινάκη Ν., Μαρτσάκη, Μηνά, Μπόκου, Νιωτάκη, Πολυχρονάκη, Σπανουδάκη, Σταματουλάκη, Συννεφάκη και Τσιφετάκη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …