Σε προπονήσεις με την Παίδων με ΗΠΑ ο Γεωρβασάκης
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/03/polo-nox-paides-2023.jpg)
Κάλεσμα στον Βαγγέλη Γεωρβασάκη υπήρξε από την Εθνική ομάδα πόλο παίδων.
Ο αθλητής του Ναυτικού Ομίλου Χανίων κλήθηκε να συμμετάσχει σε προπονήσεις που θα διεξαχθούν την Τετάρτη 2 Αυγούστου στο κολυμβητήριο Αλίμου απέναντι στην αντίστοιχη Εθνική ομάδα των ΗΠΑ.
Οι προπονήσεις θα διαρκέσουν μέχρι τις 7 του μήνα.
Αναλυτικότερα οι κλήσεις που ανακοινώθηκαν, είναι οι εξής: Ευθυμίου, Ιλιτς (Γλυφάδα), Κόχειλας, Μαρκόγλου, Τσόκας (Παλαιό Φάληρο), Λίτινας (ΓΣ Περιστερίου), Βαλουξής (ΝΕ Πατρών), Αλευράς, Λεβαντής, Πηλίχος, Σιούτης (Βουλιαγμένη), Μπιτσάκος, Νικολόπουλος (ΝΟ Πατρών), Γεωρβασάκης (ΝΟ Χανίων), Σφηκάκης (Χίος).
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …