Σε μηνιαίο καμπ της Εθνικής κορασίδων Κουνδουράκη και Πασβάντη
Υδατοσφαίριση
ΠΕΜ23/05/2024
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/04/POLO-gynaikes-NOX-Ilisiakos-11.jpg)
Σταθερά στην Εθνική πόλο κορασίδων παραμένουν δύο αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Χανίων όπου πρόκειται για την Κατερίνα Κουνδουράκη και τη Βενετία Μαρία Πασβάντη.
Τα δύο κορίτσια κλήθηκαν να λάβουν και πάλι μέρος σε προπονήσεις με το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα οι οποίες θα διαρκέσουν για έναν ολόκληρο μήνα, αρχής γενομένης από τη Δευτέρα 27 Μαΐου μέχρι και την Τρίτη 25 Ιουνίου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΕΜ25/07/2024
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΤΕΤ24/07/2024
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …