Πέμπτες το 2024 οι νέες γυναίκες
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/NOX-polo-nees-gynaikes-1.jpg)
Με τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων να χάνει στην ισοβαθμία τη δυνατότητα να παίξει στα ημιτελικά για να διεκδικήσει ένα μετάλλιο, η ομάδα πόλο των νέων γυναικών κατετάγη στην 5η θέση του φετινού πανελληνίου πρωταθλήματος.
Τα κορίτσια του Γιώργου Κατσουλάκη έκαναν το χρέος τους στον αγώνα που έδωσαν την Κυριακή το πρωί απέναντι στη Βουλιαγμένη την οποία κέρδισαν με 8-6.
Σε κάθε περίπτωση, η φετινή πορεία στο πρωτάθλημα για την ομάδα των νέων γυναικών κρίνεται ως πολύ καλή και αισιόδοξη όσον αφορά την αξία των παικτριών, αρκετές από τις οποίες προσφέρουν κιόλας τις υπηρεσίες τους στην ομάδα που αγωνίζεται στην Α1 Εθνική κατηγορία.
Αναλυτικότερα οι αθλήτριες που αγωνίστηκαν στα τελικά είναι οι εξής: Βούλγαρη, Γλυνιαδάκη, Γράσσου, Ζαχαράκη, Καραδάκη, Κουνδουράκη Αγ., Κουνδουράκη Αικ., Κυριακοπούλου, Λιοδάκη, Πασβάντη, Πατεράκη, Περδικάκη, Τρουλάκη, Φουράκη και Χαβρέ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …