Παρών στο Χειμερινό νεανίδων ο ΝΟ Χανίων
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/04/NOX-KALLITEXNIKI-NEANIDES-4.jpg)
Με στόχο την καλύτερη δυνατή διάκριση ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων δηλώνει “παρών” σε ένα ακόμα πρωτάθλημα (Χειμερινό) καλλιτεχνικής κολύμβησης, αυτό των νέων νεανίδων που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο (9-10/3) στο Σεράφειο κολυμβητήριο.
Στόχος για τα κορίτσια είναι να παρουσιάσουν τις καλύτερες δυνατές χορογραφίες ώστε να αποσπάσουν την υψηλότερη βαθμολογία.
Αναλυτικότερα οι συμμετοχές είναι οι εξής: Βλαζάκη, Γερωνυμάκη, Μακρινάκη, Μηνά, Μπόκου, Νιωτάκη, Πολυχρονάκη, Σπανουδάκη, Σταματουλάκη και Συννεφάκη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …