Νίκη… μονόδρομος με ΟΦΘ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/NOX-Ethnikos-poloA1-3.jpg)
Με τη νίκη ν’ αποτελεί μονόδρομο ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES φιλοξενεί τον ΟΦΘ το Σάββατο (16/3, 15:30) στο κολυμβητήριο Χανίων για την 3η αγωνιστική της Β’ φάσης της Α1.
Στα δύο προηγούμενα παιχνίδια ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έχασε στο… νήμα από Εθνικό και Παλαιό Φάληρο κι έτσι η νέα αποστολή κόντρα στον ΟΦΘ κρίνεται ως πολύ σημαντική για το φετινό στόχο.
Οσον αφορά την αποστολή είναι η εξής: Λεβεντάκης, Μαραγκουδάκης, Αράκι, Παζαΐτης, Παππάς, Μπατάκης, Αποστολάκης, Χαριτάκης, Μητράκης, Γκουσάροβ, Τσιστράκης, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης, Μπιτσάκης και Ζουζούνης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …