Καμπ πριν το παγκόσμιο για Σπάχιτς και Νικολαΐδη
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2022/11/Polo-Palaio-Faliro-NOX-Nikolaiidis.jpg)
Λίγο πριν αναχωρήσουν για τη Ρουμανία για το παγκόσμιο πρωτάθλημα και οι Σεμίρ Σπάχιτς και Γιώργος Νικολαΐδης κλήθηκαν σε καμπ προετοιμασίας με την Εθνική ομάδα πόλο νέων ανδρών.
Οι δύο πολίστες του ΝΟ Χανίων κλήθηκαν από τον Ομοσπονδιακό τεχνικό, Ηλία Μαχαίρα σε καμπ που θα διεξαχθεί στο κολυμβητήριο Πειραιά αρχής γενομένης από την Τρίτη (25/5).
Οι προπονήσεις θα πραγματοποιούνται μέχρι και την αναχώρηση της αποστολής για την Εθνική μας ομάδα για τη Ρουμανία, με το παγκόσμιο πρωτάθλημα του Οτοπένι να είναι προγραμματισμένο μεταξύ 10-17 Ιουνίου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …