Η κλήρωση για έφηβους & νεάνιδες
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/11/polo-paides-efivoi-NOX-Vouliagmeni.jpg)
Το τριήμερο μεταξύ 2 έως 4 Φεβρουαρίου θα ξεκινήσουν οι υποχρεώσεις για τις ομάδες πόλο του ΝΟ Χανίων στα πανελλήνια πρωταθλήματα εφήβων / νεανίδων.
Η κλήρωση για την πρώτη φάση των δύο διοργανώσεων διεξήχθη από την ΚΟΕ, με τους αγώνες των εφήβων να διεξάγονται στο Ηράκλειο και αυτοί των νεανίδων στα Χανιά.
Για τους εφήβους, αντίπαλοι θα είναι οι: Ακαδημία Ηρακλείου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Αγίου Νικολάου και ΟΦΗ και αντίστοιχα για τις νεάνιδες του ΝΟ Χανίων, οι ΝΟ Ρεθύμνου και ΟΦΗ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …