Για νέες διακρίσεις οι κορασίδες Α
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/01/NOX-Kallitexniki-KorasidesA.jpg)
Για νέες διακρίσεις ετοιμάζεται το τμήμα καλλιτεχνικής κολύμβησης του ΝΟ Χανίων, με τις κορασίδες Α ν’ αγωνίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Ιανουαρίου στο χειμερινό πρωτάθλημα, που φιλοξενείται στην Πάτρα.
Ο ΝΟ Χανίων θα παρουσιάσει συνολικά τέσσερις χορογραφίες.
Σύμφωνα με την προπονήτρια, Μπιλιάνα Γκεοργκίεβα: «Θα συμμετέχουμε με κορίτσια ηλικίας 13 έως 15 ετών. Η ομάδα μας είναι πλήρης και καλά προετοιμασμένη. Στο χειμερινό πρωτάθλημα επιτρέπεται να συμμετέχουμε με ομαδικό και ντουέτο μόνο. Η ομάδα μας θα συμμετέχει με δύο πολύ καλά ομαδικά και δύο ντουέτα. Και τα 19 κορίτσια που θα αγωνιστούν, έχουν πολύ καλό επίπεδο. Βοηθός στην ομάδα είναι η Γιάνα Γκεοργκίεβα. Θα προσπαθήσουμε να δείξουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και εύχομαι σε όλα μου τα κορίτσια καλή επιτυχία».
Αναλυτικά η αποστολή: Ασγουδάκη, Βλαζάκη, Γερωνυμάκη, Δραμηλαράκη, Επιτροπάκη, Κατσαρού, Λιγοξυγκάκη, Μακρινάκη, Μανωλουδάκη, Μαρτσάκη, Νικολακάκη, Νιωτάκη, Ντεγιαννάκη, Πολυράκη, Πολυχρονάκη, Ραϊλάκη, Σπανουδάκη, Συννεφάκη και Χηνοπούλου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …