Ευχαριστήριο συλλόγου γονέων καλλιτεχνικής κολύμβησης
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/08/NOX-kallitexniki-giorti-2.jpg)
Ο σύλλογος γονέων του τμήματος καλλιτεχνικής κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Χανίων νιώθει την ανάγκη με την ευκαιρία της ολοκλήρωσης της φετινής χρονιάς, αλλά και της πραγματοποίησης της γιορτής που διοργανώθηκε την περασμένη Δευτέρα 31 Ιουλίου στο κολυμβητήριο Χανίων να ευχαριστήσει τον κ. Συννεφάκη που φρόντισε για τις προσκλήσεις και τους κλήρους που δόθηκαν για τη λαχειοφόρο αγορά και τον κ. Γεωρβασάκη που φρόντισε για τις αφίσες.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …