Ετοιμη για 2/2 και… παραμονή η γυναικεία ομάδα του ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/04/Voulgari-POLO-NOX-NEPatron-gyanikes-9.jpg)
Με σκοπό να ολοκληρώσει το στόχο της παραμονής στην Α1 Εθνική κατηγορία η γυναικεία ομάδα πόλο του Ναυτικού Ομίλου Χανίων ΑΝΕΚ LINES ετοιμάζεται να δώσει (28/4, 15:30) το δεύτερο παιχνίδι των play out απέναντι στη ΝΕ Πατρών.
Η ομάδα του Γιώργου Κατσουλάκη επιδιώκει στο δύο στα δύο, ώστε να ολοκληρώσει το φετινό στόχο της παραμονής, ανανεώνοντας την παρουσία της στο πρωτάθλημα και για την επόμενη χρονιά.
Οπως μαρτυρά το αποτέλεσμα και ειδικότερα η εμφάνιση στον πρώτο αγώνα, ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έχει τον πρώτο λόγο ώστε να φτάσει στη δεύτερη νίκη και να ολοκληρώσει με επιτυχία την φετινή του πορεία στο πρωτάθλημα.
Στην αποστολή η οποία βρίσκεται ήδη στην Πάτρα, ο Γιώργος Κατσουλάκης υπολογίζει στις: Πασβάντη, Tρουλάκη, Ινάμπα, Φουράκη, Παπασηφάκη, Τσιουγκρή, Ζαχαράκη, Καβακούτσι, Χαβρέ, Κουνδουράκη Αικ., Καραδάκη, Πενταράκη, Κυριακοπούλου, Γλυνιαδάκη και Βούλγαρη.
Υπενθυμίζεται ότι άπαξ και χρειαστεί τρίτο παιχνίδι, αυτό έχει προγραμματιστεί για τη Μεγάλη Τρίτη (30/4, 15:30) στο κολυμβητήριο Χανίων.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/03/katsoulakis-Polo-NOX-Ethnikos-gynaikes-13.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/xaralampopoulos2.jpg)
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …