Επόμενη στάση Παλαιό Φάληρο για τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES
Με στόχο να παλέψει για το καλύτερο δυνατό, ο ΝΟ Χανίων ΑΝΕΚ LINES αναμετριέται το μεσημέρι του Σαββάτου (9/3, 14:00) στο Παλαιό Φάληρο απέναντι στην τοπική ομάδα στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής για την β’ φάση του πρωταθλήματος της Α1.
Η ομάδα του Μανούσου Βιζυράκη επιδιώκει να πουλήσει ακριβά το τομάρι της, ώστε να φτάσει στο πρώτο θετικό αποτέλεσμα σε αυτή τη φάση της σεζόν.
Στη διάθεση του τεχνικού του ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES βρίσκονται και πάλι οι παίκτες που ήταν διαθέσιμοι και στο ματς με τον Εθνικό. Ετσι, η αποστολή είναι η εξής: Λεβεντάκης, Μαραγκουδάκης, Αράκι, Παζαΐτης, Παππάς, Μπατάκης, Αποστολάκης, Χαριτάκης, Μητράκης, Γκουσάροβ, Τσιστράκης, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης, Μπιτσάκης και Ζουζούνης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι προπονητής της γυναικείας ομάδας πόλο και τη νέα …
ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΟ Ο ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ!
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την προσθήκη στην ανδρική ομάδα υδατοσφαίρισης του αθλητή, Χάρη Χαραλαμπόπουλου. …