Ευχαριστούμε το γυμναστήριο Olympico
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/10/NOX-kallitexniki-Olympico.jpg)
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων και το τμήμα καλλιτεχνικής κολύμβησης ευχαριστούν θερμά το γυμναστήριο Olympico και προσωπικά τον ιδιοκτήτη, κ. Σκαράκη Δημήτριο για τις διευκολύνσεις που παρείχε στις αθλήτριες του Ομίλου μας.
Συγκεκριμένα, ο κ. Σκαράκης παραχώρησε την αίθουσα Pilates Reformer η οποία βοηθά στην καλύτερη προετοιμασία των αθλητριών μας.
Μάλιστα, το μάθημα εκτελείται από την προπονήτρια του τμήματος, κα Γιάνα Γκεοργκίεβα η οποία είναι pilates instructor.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kallitexniki-open.jpg)
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΧ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που διεξήχθη στο κολυμβητήριο της Στρατιωτικής …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-OPEN-kallitexniki-omadiko.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ (2Η ΘΕΣΗ) ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟ ΟΠΕΝ
Με επιτυχία εξελίσσεται η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα όπεν καλλιτεχνικής κολύμβησης που φιλοξενείται στο κολυμβητήριο …