Δεύτερη ημερίδα της σεζόν
Στη δεύτερη ημερίδα τεχνικής κολύμβησης της σεζόν θα λάβει μέρος αυτό το Σάββατο (20/1) ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων.
Οι αθλητές και αθλήτριες του συλλόγου ετοιμάζονται έτσι να επιβεβαιώσουν ξανά την αγωνιστική τους κατάσταση, κάνοντας την τελική τους πρόβα εν όψει της συμμετοχής τους στο χειμερινό πρωτάθλημα το οποίο είναι προγραμματισμένο το διάστημα από 8 μέχρι 11 Φεβρουαρίου.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κολυμβητήριο Χανίων.
Αναλυτικότερα οι συμμετοχές είναι οι εξής:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Αλπάντη, Ανδριανάκη,, Βασιλάκη, Βλαχαντώνη, Βλοντάκη, Βράπι, Γαροφαλάκη, Γερουλάκη, Γούναρη, Δασκαλάκη, Καβράκη, Καγιά, Κακατσάκη, Καμηλάκη, Καντιάνη, Κογιαννάκη, Κομπιτσάκη, Κουβαράκη, Κουκουνάκη, Λούτα, Μαραγκουδάκη Αν., Μαραγκουδάκη Γ., Μαυροειδή, Μερλέμη, Μουτσάη, Μπαδιερίτη, Μπαλολάκη, Μπελώνη, Ξιφανταράκη, Πάβλοβιτς, Παπαντωνάκη, Παπουτσάκη, Παρδαλάκη, Παριωτάκη, Περράκη, Σιβαροπούλου, Στημαδωράκη, Στρατουδάκη, Τζινευράκη, Τσεκούρα, Φωτίου Μιχ., Φωτίου Μυρ., Φωτεινίδη, Χατζηδάκη, Χατζηπλή.
ΑΓΟΡΙΑ
Βασιλαντωνάκης, Γερουλάκης, Γιακουμάκης, Γκεσούλης, Δήμου, Κοτσομπενάκης, Κνιθάκης, Κοτσιφάκης, Λιόλιος, Μαρκουλάκης, Μεσσαριτάκης, Μουντάκης, Μπαδογιάννης, Μπαλτζάκης, Μπολουδάκης Εμμ., Μπολουδάκης Γ., Μπολουδάκης Μιχ., Μπλαζουδάκης, Μπουρδάκης, Ναναδάκης Γ., Ναναδάκης Π., Νίκο, Πιτσουλάκης, Πρασιανάκης, Ριτζάκης, Τζέλλος, Τρουλινός, Φραγκιουδάκης Δημ., Φραγκιουδάκης Ελ., Φωτεινίδης, Χαβαλεδάκης Γ., Χαβαλεδάκης Δ., Χαβρές, Χίνος.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΤΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ 16 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Με διπλό πανελλήνιο ρεκόρ και την κατάκτηση ακόμα 16 μεταλλίων, φτάνοντας έτσι σε σύνολο τα 31, εξελίσσεται η συμμετοχή για …
ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ 15 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Με τους αθλητές και τις αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Χανίων να κατακτούν πολλές θέσεις στο βάθρο ξεκίνησε η συμμετοχή τους …