Αποστολή σε νέους αγώνες στο Πασαλιμάνι
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2022/11/NOX-Kanoe-kayak-Kournas-Korissioi-6.jpg)
Συνεχίζοντας να τιμά τα σωματεία ανά την Ελλάδα ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων αναμένεται να συμμετάσχει αυτή την Κυριακή 14 Μαΐου σε νέους διασυλλογικούς αγώνες κανόε καγιάκ & SUP.
Αυτοί θα διεξαχθούν στο Πασαλιμάνι από τον Ν.Α. Σύνδεσμο.
Την αποστολή αποτελούν οι: Νάκης Ν., Νάκης Γ., Μπροκαλάκης, Καζάκος, Μανούσακας, Μανωλικάκης Σπ., Μανωλικάκης Σαβ., Δρουμπάκης, Γαλανός, Βομβολάκη, Εργαζάκη, Ξανθουδάκη, Γαλανού, Παπαδάκη και Ναλμπαντίδου.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ
Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων κάνει γνωστό πως ξεκινά νέες έγγραφες σε κανόε καγιάκ και SUP για αγόρια και κορίτσια από 8 ετών και άνω.
Το πρόγραμμα των προπονήσεων είναι κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή 15:00-17:00 και από τις 12 Ιουνίου τις ίδιες ημέρες 17:00-19:00 και πραγματοποιούνται στο Δημοτικό Ναυταθλητικό Κέντρο Σούδας.
Πληροφορίες: Μαν. Αγγελάκης 6977245423.
Δίπλα στην ομάδα κανόε καγιάκ του ΝΟ Χανίων βρίσκεται πάντα ο επίσημος χορηγός του τμήματος, ΑΝΕΚ LINES, ο σύλλογος γονέων & φίλων καγιάκ ΝΟΧ και τα Νερά ΣΑΜΑΡΙΑ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/02/NOX-kanoe-kayak-ANEK-LINES-11.jpg)
ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΣΧΟΙΝΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
Σ’ ένα ακόμα πανελλήνιο πρωτάθλημα, αυτό του κανόε καγιάκ Sprint, ετοιμάζεται να λάβει μέρος ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων ΑΝΕΚ LINES. …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-kanoekayak-anaptyksis-5.jpg)
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ SPRINT
Συνεχίζει να γράφει ιστορία το τμήμα κανόε καγιάκ του Ναυτικού Ομίλου Χανίων! Στο πλαίσιο του 28ου πανελληνίου πρωταθλήματος Ανάπτυξης Sprint …