Αγωνιστική ημερίδα την Κυριακή (28/1) στο κολυμβητήριο Χανίων
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2023/11/NOX-kolymvisi-12.jpg)
Συνέχεια στις αγωνιστικές της υποχρεώσεις λίγες ημέρες πριν την πραγματοποίηση του χειμερινού πρωταθλήματος δίνεται για την ομάδα κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Χανίων.
Η δράση θα σημάνει αυτή την Κυριακή 28 Ιανουαρίου στο κολυμβητήριο Χανίων όπου και θα φιλοξενηθεί ημερίδα, η οποία είναι προγραμματισμένη για πρωί και απόγευμα.
Οι αθλητές και αθλήτριες μας θα διεκδικήσουν και πάλι τις καλύτερες δυνατές επιδόσεις, έχοντας την ευκαιρία να φανερώσουν την κατάσταση στην οποία βρίσκονται.
Αναλυτικότερα οι συμμετοχές σε αγόρια και κορίτσια είναι οι εξής:
Ακουμιανάκη, Αμανατίδου, Ανδρουλάκη, Αντωνογιαννάκης, Βαρυπατάκης, Βασιλάκη, Βιλγκρέ, Γαρεφαλάκη, Γεωργιάδη, Γιανναράκη, Γιάνναρη, Γιάνναρης, Δασκαλάκης, Δεληογλάνης, Ευαγγέλου, Θωμάκη, Θωμάκης, Κανδανολέων, Καρακίτσου, Κατσαμάκης, Κοκονά, Κολομβοτζάκης, Κόρακα, Κουργιαντάκης, Κυριακουλάκη, Μαργιολάκης, Μαυρομμάτης, Μπιλιανίδης, Μπότσαρης, Νικηφοράκη, Νικολάου, Ξανθόπουλος, Πατεράκης, Πενταράκη, Περράκη, Πιτσιτάκη, Πρώιμος, Πρώιμου, Σέρντιουκ, Σκουνάκης, Σπανουδάκη, Σπυριδάκης, Στεφανουδάκης Β., Στεφανουδάκης Μιλτ., Στραβοπόδη, Τζεμανάκης, Τσιφετάκης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/07/NOX-SitiAquathlon-masters-3.jpg)
ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ, ΦΟΥΡΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ
Στο βάθρο των νικητών κατάφεραν ν’ ανέβουν οι Μιχάλης Κοκολινάκης, Κατερίνα Φουράκη και Δημήτρης Περιστερίδης οι οποίοι συμμετείχαν στο SitiAquathlon …
![](https://nox.gr/wp-content/uploads/2024/05/Pitsitaki-venizeleia-kolymvisi-22.jpg)
ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΜΕ 9 ΜΕΤΑΛΛΙΑ Ο ΝΟΧ – 3Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΠΙΤΣΙΤΑΚΗ
Με την κατάκτηση δύο ακόμα μεταλλίων, φτάνοντας έτσι τα εννέα σε σύνολο ολοκληρώθηκε η συμμετοχή για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων …