Λάμψη Ντουντουνάκη στο Ακρόπολις!

Πολύ καλό ξεκίνημα στο Διεθνές μίτινγκ Ακρόπολις Grand Prix, το οποίο φιλοξενείται στο κολυμβητήριο του Αλίμου, πραγματοποίησε η Άννα Ντουντουνάκη, συμμετέχοντας με μεγάλη επιτυχία στον τελικό των 100μ. πεταλούδα. Η κολυμβήτρια του Ναυτικού Ομίλου Χανίων σημειώνοντας χρόνο 01:00.72, κατέκτησε τη 2η θέση, βελτιώνοντας σημαντικά την επίδοσή της που ήταν 01:00.89.

Την 1η θέση της κούρσας κατέκτησε η αθλήτρια του Εθνικού, Κριστέλ Βουρνά, που σημείωσε χρόνο 00:59.59.

Η Ντουντουνάκη, που αποδεικνύει και στο Ακρόπολις ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση, θα κολυμπήσει την Κυριακή (13/5) στον τελικό των 50μ. πεταλούδα ενώ αμέσως μετά θα λάβει μέρος και στην ημερίδα κολύμβησης που πραγματοποιεί στο κολυμβητήριο Χανίων, ο Ν.Ο. Χανίων.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΑΡ26/04/2024

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟ “7Ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ”

Μια ιδιαίτερη εμπειρία αναμένεται να ζήσουν 15 κολυμβητές και κολυμβήτριες του Ναυτικού Ομίλου Χανίων, συμμετέχοντας αυτό το Σαββατοκύριακο (27, 28/4) …

Περισσοτερα
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΕΜ25/04/2024

ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ACROPOLIS SWIM OPEN 2024

Με τη συμμετοχή πέντε αθλητών ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων θα δώσει το παρών στον μεγαλύτερο εσωτερικό αγώνα κολύμβησης της χρονιάς, …