Ισοπαλία με Ηλιούπολη (6-6)

Ισόπαλο με σκορ 6-6 ολοκληρώθηκε το δεύτερο παιχνίδι του Ναυτικού Ομίλου Χανίων ΑΝΕΚ LINES κόντρα στην Ηλιούπολη.

Η αναμέτρηση βρήκε την αθηναϊκή ομάδα ν’ αποκτά προβάδισμα με το τέλος του α’ 8λεπτου και να είναι μπροστά στο ημίχρονο με 4-2, αλλά ένα σερί 3-1 για τον Ν.Ο.Χ. ισορρόπησε το σκορ στο 5-5. Στο τελευταίο 8λεπτο, ένα γκολ από κάθε ομάδα έκριναν το τελικό, ισόπαλο 6-6.

Για την ομάδα του Ηλία Μαχαίρα δεν αγωνίστηκε ο τραυματίας Μανούσος Βιζυράκης.

Επόμενο παιχνίδι στις 9 το βράδυ κόντρα στον ΟΦΗ.

Τα 8λεπτα: 2-1, 2-1, 1-3, 1-1

Ν.Ο. Χανίων ΑΝΕΚ LINES (Ηλίας Μαχαίρας – Γιάννης Ζαγουράκης): Λεβεντάκης, Ρουμελιώτης, Κατσουλάκης, Παπαδόπουλος 1, Παπασηφάκης 3, Σκουμπάκης 1, Κοκονάς, Ξυλάς, Μαραγκουδάκης 1, Μπαριωτάκης, Αυγουστιανάκης, Λειψάκης, Μυγιάκης, Δήμου, Χατζηιωάννου.