Καλή εμφάνιση, ήττα στο Λαιμό για τον ΝΟΧ ANEK LINES

Εχοντας μια αρκετά καλή απόδοση, ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων ANEK LINES γνώρισε την ήττα στον αγώνα που έδωσε απέναντι στη Βουλιαγμένη με σκορ 16-10.

Ουσιαστικά, το δεύτερο 8λεπτο ήταν αυτό στο οποίο ο ΝΟΧ ANEK LINES δεν μπόρεσε να έχει καλή απόδοση, καθώς δέχτηκε πέντε γκολ, σημειώνοντας από την πλευρά του ένα, καθώς τα άλλα τρία μέρη του αγώνα ήταν απόλυτα ισορροπημένα και μάλιστα στο πρώτο, η ομάδα του Ηλία Μαχαίρα, βρέθηκε να προηγείται με 2-1.

Αυτή ήταν η τελευταία αποστολή εκτός έδρας για τον ΝΟΧ ANEK LINES, ο οποίος αυτή τη στιγμή σε συνδυασμό με τα άλλα αποτελέσματα της προτελευταίας αγωνιστικής βρίσκεται στις θέσεις των πλέι άουτ, αλλά απομένει μία ακόμη αγωνιστική, έχοντας την ευκαιρία στις 13 Απριλίου να υποδεχθεί στο κολυμβητήριο Χανίων τη Γλυφάδα όπου και θα επιδιώξει στη νίκη.

Ο Μάνθος Βουλγαράκης με 4 γκολ ήταν ο πρώτος σκόρερ για το Ναυτικό Ομιλο, ενώ για την Βουλιαγμένη ο Τίγκας πέτυχε 3 γκολ.

Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων 16-10

Τα 8λεπτα: 1-2, 5-1, 6-4, 4-3.

Βουλιαγμένη (Χρβόγιε Κόλιανιν): Κουρούβανης Δ., Μπάσιτς 1, Καλογερόπουλος 2, Γκιουβέτσης 1, Κουρούβανης Ν. 2, Γούβης 1, Αφρουδάκης 2, Μπούχα 3, Ποντικέας, Καπετανάκης, Τίγκας 3, Σολανάκης 1, Ανδρεάδης, Χριστοφορίδης, Δήμου Π.

Ν.Ο. Χανίων (Ηλίας Μαχαίρας): Λεβεντάκης, Αποστολάκης 1, Πετρόχειλος 1, Νάστραν, Χατζηκυριακάκης, Μπατάκης, Βουλγαράκης 4, Χαριτάκης 1, Μπαριωτάκης, Κατσουλάκης 1, Πολύζος 1, Μαζοκοπάκης 1, Πολογεώργης, Λειψάκης.

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΕΜ25/04/2024

ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ… ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES

Ξεκινά την Παρασκευή (26/4) η προσπάθεια για την επίτευξη του βασικού στόχου που είχε τεθεί εξ αρχής για την γυναικεία …

ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΝΟΧ ANEK LINES

Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις για τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων ΑΝΕΚ LINES την φετινή περίοδο στην Α1 Εθνική κατηγορία. Η ομάδα του …