Πρώτος στην Κρήτη σε επίπεδο Προαγωνιστικών!

Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων είναι το κορυφαίο σωματείο σε επίπεδο Κρήτης όπως προκύπτει από τη διοργάνωση των Θερινών Αγώνων για τις Προαγωνιστικές κατηγορίες που φιλοξενήθηκαν το σαββατοκύριακο 10 και 11 Ιουνίου στο Κολυμβητήριο Χανίων.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος εκατοντάδες αθλητές από δεκάδες σωματεία, δίνοντας τον καλύτερό τους εαυτό. Από πλευράς Ναυτικού Ομίλου Χανίων, η συγκομιδή του ήταν η πλουσιότερη σε μετάλλια από κάθε άλλο σύλλογο, δείχνοντας έτσι ότι η δουλειά που παράγεται στις ηλικίες μεταξύ 9 έως 12 ετών από τους προπονητές Αποστόλη Γεωργιάδη, Αντώνη Καλογεράκη και Ράνια Κουμουρίδη είναι, δίχως άλλο, εξαιρετική.

Ειδικότερα, η συγκομιδή για τον ΝΟΧ ανήλθε σε σύνολο στα 70 μετάλλια, εκ των οποίων τα 29 είναι χρυσά, τα 19 ασημένια και τα 22 χάλκινα. Τα παιδιά, στο σύνολό τους, πραγματοποίησαν πολύ καλές εμφανίσεις, βελτιώνοντας τους ατομικούς τους χρόνους ενώ άφησαν πολλές υποσχέσεις για το μέλλον.

ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

Παράλληλα με τους Θερινούς αγώνες διεξήχθη η Ημερίδα Ορίων για τις αγωνιστικές ομάδες Κολύμβησης, με τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων να έχει την ευκαιρία να πραγματοποιεί μία από τις σημαντικότερες πρόβες του εν όψει του πανελληνίου πρωταθλήματος.

Παρακάτω ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα Προαγωνστικά και την Αγωνιστική ομάδα του Ν.Ο. Χανίων.

ΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

50μ. Eλεύθερο
Αγόρια 12
6. Τζουγκράκης Ιωάννης 00:34.16
10. Μπενεβίδης Ευάγγελος 00:36.58
Αγόρια 11
2. Λιονάκης Μιχαήλ 00:32.61
3. Πισσαδάκης Χρήστος 00:33.54
7. Ιγνατίου Γεώργιος 00:35.68
34. Καβαλιεράκης Νικόλαος 00:49.27
Αγόρια 10
3. Κολομβοτζάκης Δημήτριος 00:34.96
4. Πιτσουλάκης Ευάγγελος 00:36.74
6. Τρουλάκης Αντώνιος 00:38.40
12. Κουργιαντάκης Χρήστος 00:41.48
13. Βαζάκας Δημήτρης Παναγιώτης 00:41.53
23. Κουτσουκλάκης Χρήστος 00:46.86
24. Πενταράκης Ιωσήφ 00:47.75
Αγόρια 9
3. Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 00:38.16
11. Ανδρεαδάκης Ανδρέας 00:42.77
30. Νικολάου Γεώργιος 00:48.82
Κορίτσια 11
3. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 00:34.06
19. Κουρή Ηλέκτρα 00:43.42
Κορίτσια 10
4. Κυριακοπούλου Νικολέτα 00:37.37
7. Κωνσταντινίδου Μαρία Αγγελική 00:39.74
10. Χατζάκη Ιωάννα 00:42.61
12. Καμαριωτάκη Βασιλική 00:44.12
13. Περράκη Μαρία 00:44.79
15. Μαλεκάκη Ερασμία 00:45.79
17. Παρασκάκη Αλκηστις 00:45.93
29. Χαβρέ Αλεξάνδρα 00:54.13
Κορίτσια 9
3. Κανδανολέων Ελεάννα 00:40.43
5. Πιτσιτάκη Ερατώ 00:41.00
10. Σεργάκη Κυριακή 00:43.80
13. Κυριακουλάκη Μελίνα 00:44.81
16. Παραδά Μαρία 00:45.85
22. Μετζιδάκη Αγγελική 00:48.77
26. Ανδρεδάκη Αριάδνη 00:49.62
31. Βαρυπατάκη Αννα 00:53.17

100μ. Ελεύθερο
Αγόρια 11
3. Λιονάκης Μιχαήλ 01:13.74
4. Πισσαδάκης Χρήστος 01:14.12
6. Ιγνατίου Γεώργιος 01:19.57
21. Κοπασάκης Νικόλαος 01:36.08
Αγόρια 10
6. Μηλιάκης Αντώνιος 01:23.53
7. Κολομβοτζάκης Δημήτριος 01:26.45
Αγόρια 9
5. Θωμάκης Νικόλαος 01:35.51
6. Ανδρεαδάκης Ανδρέας 01:43.44
Κορίτσια 12
15. Γιουρμετάκη Πέτρα Ιωάννα 01:35.24
19. Τσίγκου Ελευθερία 01:40.72
Κορίτσια 11
1. Βυζιράκη Ελένη 01:13.00
14. Καμισάκη Αργυρώ 01:32.86
16. Κουρή Ηλέκτρα 01:39.15
Κορίτσια 10
3. Κονταξάκη Ελευθερία 01:20.23
10. Κωνσταντινίδου Μαρία Αγγελική 01:32.01
11. Χατζάκη Ιωάννα 01:34.75
14. Μαλεκάκη Ερασμία 01:41.78
16. Θεοδοσάκη Ευαγγελία 01:44.63
17. Περράκη Μαρία 01:46.73
Κορίτσια 9
7. Πιτσιτάκη Ερατώ 01:33.60
9. Σεργάκη Κυριακή 01:38.98
14. Παραδά Μαρία 01:48.01

200μ. Ελεύθερο
Αγόρια 12
5. Τζουγκράκης Ιωάννης 02:45.98
9. Μπενεβίδης Ευάγγελος 03:11.56
Αγόρια 11
1. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 02:34.72
Αγόρια 10
5. Μηλιάκης Αντώνιος 03:08.08
Κορίτσια 12
3. Μαραγκουδάκη Ναυσικά 02:33.79
11. Σερλιδάκη Ηλιάνα 03:05.63
Κορίτσια 11
1. Βυζιράκη Ελένη 02:43.58
Κορίτσια 10
6. Κόρακα Πολυξένη 03:22.58

400μ. Eλεύθερο
Αγόρια 12
6. Τζουγκράκης Ιωάννης 05:55.10
Αγόρια 11
11. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 05:21.33
Κορίτσια 12
1. Μαραγκουδάκη Ναυσικά 05:18.95
Κορίτσια 11
3. Περάκη Γεωργία 05:50.33

800μ. Eλεύθερο
Κορίτσια 12
2. Μαραγκουδάκη Ναυσικά 11:20.61

50μ. Υπτιο
Αγόρια 12
1. Καπής Ευτύχιος 00:37.41
Αγόρια 11
2. Μαλεκάκης Νικόλαος 00:40.34
9. Κωνσταντίνου Ανδρέας 00:53.92
Αγόρια 10
3. Δήμου Δημήτριος 00:40.82
5. Καλογερής Γεώργιος 00:41.75
8. Βαρυπατάκης Ιωάννης 00:45.18
11. Κουργιαντάκης Χρήστος 00:46.88
12. Βαζάκας Δημήτρης Παναγιώτης 00:47.07
Αγόρια 9
1. Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 00:45.71
Κορίτσια 12
1. Δεληογλάνη Αστερία Στυλιανή 00:35.52
2. Κόρακα Δέσποινα 00:37.82
Κορίτσια 11
3. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 00:40.00
Κορίτσια 10
1. Γιαννουλάκη Αναστασία 00:42.68
5. Δρουμπάκη Γεωργία 00:46.44
6. Κόρακα Πολυξένη 00:46.96
11. Παρασκάκη Αλκηστις 00:50.88
13. Φυλλαδιτάκη Μελίνα 00:52.04
16. Καμαριωτάκη Βασιλική 00:52.94
28. Μαραβέλια Ιωάννα 00:59.66
30. Χαβρέ Αλεξάνδρα 01:00.81
Κορίτσια 9
1. Κανδανολέων Ελεάννα 00:45.56
4. Κυριακουλάκη Μελίνα 00:50.22
6. Μαραγκουδάκη Αναστασία 00:51.14
9. Πυροβολάκη Ζαφειρία 00:51.67
13. Βαρυπατάκη Αννα 00:53.87
14. Μανάκου Ελένη 00:54.35
22. Μετζιδάκη Αγγελική 00:59.62
28. Ανδρεδάκη Αριάδνη 01:02.45

100μ. Υπτιο
Αγόρια 12
2. Καπής Ευτύχιος 01:20.28
4. Μπενεβίδης Ευάγγελος 01:44.22
Αγόρια 11
2. Τρουλάκης Γεώργιος 01:22.98
14. Κοπασάκης Νικόλαος 01:51.16
Αγόρια 10
3. Δήμου Δημήτριος 01:30.55
5. Καλογερής Γεώργιος 01:31.49
7. Βαρυπατάκης Ιωάννης 01:34.76
Κορίτσια 12
1. Δεληογλάνη Αστερία Στυλιανή 01:15.72
3. Κόρακα Δέσποινα 01:20.47
5. Μαλεκάκη Αργυρώ 01:22.33
8. Λεωνίδου Ανδριάνα 01:39.23
12. Τσίγκου Ελευθερία 01:42.67
13. Γιουρμετάκη Πέτρα Ιωάννα 01:45.45
Κορίτσια 11
1. Βυζιράκη Ελένη 01:20.44
12. Καμισάκη Αργυρώ 01:42.62
14. Πουλιδάκη Ευαγγελία 01:45.13
Κορίτσια 10
1. Γιαννουλάκη Αναστασία 01:29.65
4. Δρουμπάκη Γεωργία 01:38.67

200μ. Υπτιο
Αγόρια 12
2. Καπής Ευτύχιος 02:53.49
Αγόρια 11
1. Τρουλάκης Γεώργιος 02:52.59
4. Μαλεκάκης Νικόλαος 03:04.37
Κορίτσια 12
1. Δεληογλάνη Αστερία Στυλιανή 02:39.92
4. Κόρακα Δέσποινα 02:51.54
5. Μαλεκάκη Αργυρώ 02:55.03
Κορίτσια 11
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη 02:53.31

50μ. Πεταλούδα
Αγόρια 12
2. Μέντης Γεώργιος 00:34.56
Αγόρια 11
6. Ιγνατίου Γεώργιος 00:43.96
Αγόρια 10
3. Πιτσουλάκης Ευάγγελος 00:44.52
Κορίτσια 12
7. Λεωνίδου Ανδριάνα 00:47.83
Κορίτσια 11
6. Καμισάκη Αργυρώ 00:45.86
9. Πουλιδάκη Ευαγγελία 00:49.75
Κορίτσια 10
3. Κονταξάκη Ελευθερία 00:41.61

100μ. Πεταλούδα
Αγόρια 12
3. Μέντης Γεώργιος 01:18.34
Αγόρια 11
1. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 01:21.50
Κορίτσια 11
2. Περάκη Γεωργία 01:33.26

50μ. Πρόσθιο
Αγόρια 11
2. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 00:42.84
5. Χολετσίδης Αλέξανδρος 00:48.27
17. Κωνσταντίνου Ανδρέας 00:56.70
18. Κοπασάκης Νικόλαος 00:57.70
23. Καβαλιεράκης Νικόλαος 01:04.28
Αγόρια 10
12. Σκουνάκης Αντώνιος 00:53.36
15. Πενταράκης Ιωσήφ 00:56.75
16. Κουτσουκλάκης Χρήστος 00:56.86
Αγόρια 9
8. Θωμάκης Νικόλαος 00:57.44
15. Νικολάου Γεώργιος 01:04.64
Κορίτσια 12
4. Μήτρου Σοφία 00:45.05
9. Γιουρμετάκη Πέτρα Ιωάννα 00:51.94
10. Τσίγκου Ελευθερία 00:54.46
Κορίτσια 11
3. Παϊτάκη Αρτεμησία 00:44.60
7. Τζινευράκη Ευτυχία 00:47.18
Κορίτσια 10
3. Φουντουλάκη Χρυσή 00:50.63
7. Κυριακοπούλου Νικολέτα 00:53.02
21. Φυλλαδιτάκη Μελίνα 01:00.65
22. Μαραβέλια Ιωάννα 01:02.50
Κορίτσια 9
6. Πυροβολάκη Ζαφειρία 00:56.84
9. Μαραγκουδάκη Αναστασία 00:58.05
22. Μανάκου Ελένη 01:08.51

100μ. Πρόσθιο
Αγόρια 11
2. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 01:34.61
5. Πισσαδάκης Χρήστος 01:38.83
7. Χολετσίδης Αλέξανδρος 01:42.68
12. Κωνσταντίνου Ανδρέας 01:57.42
Αγόρια 10
9. Σκουνάκης Αντώνιος 01:52.34
10. Τρουλάκης Αντώνιος 01:53.10
Κορίτσια 12
6. Μήτρου Σοφία 01:38.54
12. Σερλιδάκη Ηλιάνα 01:48.33
Κορίτσια 11
1. Παϊτάκη Αρτεμησία 01:37.11
3. Τζινευράκη Ευτυχία 01:40.04
13. Κουρή Ηλέκτρα 02:00.38
Κορίτσια 10
6. Φουντουλάκη Χρυσή 01:49.84

200μ. Πρόσθιο
Αγόρια 11
1. Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 03:13.06
6. Χολετσίδης Αλέξανδρος 03:34.57
Κορίτσια 12
6. Μήτρου Σοφία 03:28.70
11. Σερλιδάκη Ηλιάνα 03:50.87
Κορίτσια 11
2. Παϊτάκη Αρτεμησία 03:20.15
3. Τζινευράκη Ευτυχία 03:28.74

200μ. Μικτή Ατομική
Αγόρια 12
3. Μέντης Γεώργιος 02:56.20
Αγόρια 11
1. Λιονάκης Μιχαήλ 03:00.54
Κορίτσια 12
2. Μαλεκάκη Αργυρώ 03:01.58
9. Λεωνίδου Ανδριάνα 03:36.50
Κορίτσια 11
1. Περάκη Γεωργία 03:03.16
3. Πουλιδάκη Ευαγγελία 03:32.40

4×50μ. Ελεύθερο
Αγόρια 10
1. Δήμου Δημήτριος, Πιτσουλάκης Ευάγγελος, Κολομβοτζάκης Δημήτριος, Καλογερής Γεώργιος 02:21.14
Αγόρια 9
2. Αντωνογιαννάκης Φίλιππος, Ανδρεαδάκης Ανδρέας, Νικολάου Γεώργιος, Θωμάκης Νικόλαος 02:47.55
Κορίτσια 10
1. Κονταξάκη Ελευθερία. Γιαννουλάκη Αναστασία, Κυριακοπούλου Νικολέτα. Κωνσταντινίδου Μαρία Αγγελική 02:26.62
Κορίτσια 9
1. Κανδανολέων Ελεάννα, Κυριακουλάκη Μελίνα, Σεργάκη Κυριακή, Πιτσιτάκη Ερατώ 02:52.87

4×100μ. Ελεύθερο
Αγόρια 12
4. Καπής Ευτύχιος, Μέντης Γεώργιος, Τζουγκράκης Ιωάννης, Μπενεβίδης Ευάγγελος 05:14.54
Αγόρια 11
1. Πισσαδάκης Χρήστος, Νικολακάκης Κωνσταντίνος, Αντωνογιαννάκης Ιωάννης, Τρουλάκης Γεώργιος 05:00.79
Κορίτσια 12
2. Δεληογλάνη Αστερία Στυλιανή, Μαραγκουδάκη Ναυσικά, Κόρακα Δέσποινα, Μαλεκάκη Αργυρώ 04:54.92
Κορίτσια 11
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη, Παϊτάκη Αρτεμησία, Βυζιράκη Ελένη, Περάκη Γεωργία 05:13.00

4×50μ. Μικτή Ομαδική
Αγόρια 10
4. Καλογερής Γεώργιος, Δήμου Δημήτριος, Πιτσουλάκης Ευάγγελος, Μηλιάκης Αντώνιος 02:55.40
Αγόρια 9
2. Ανδρεαδάκης Ανδρέας, Θωμάκης Νικόλαος, Αντωνογιαννάκης Φίλιππος, Νικολάου Γεώργιος 03:21.18
Κορίτσια 10
1. Γιαννουλάκη Αναστασία, Φουντουλάκη Χρυσή, Κονταξάκη Ελευθερία, Κυριακοπούλου Νικολέτα 02:52.02
Κορίτσια 9
2. Πιτσιτάκη Ερατώ, Πυροβολάκη Ζαφειρία, Κανδανολέων Ελεάννα, Κυριακουλάκη Μελίνα 03:28.27

4×100μ. Μικτή Ομαδική
Αγόρια 12
2. Καπής Ευτύχιος, Τζουγκράκης Ιωάννης, Μέντης Γεώργιος, Μπενεβίδης Ευάγγελος 05:44.60
Αγόρια 11
1. Τρουλάκης Γεώργιος, Αντωνογιαννάκης Ιωάννης, Νικολακάκης Κωνσταντίνος, Λιονάκης Μιχαήλ 05:34.49
Κορίτσια 12
2. Κόρακα Δέσποινα, Μήτρου Σοφία, Δεληογλάνη Αστερία Στυλιανή, Μαραγκουδάκη Ναυσικά 05:34.70
Κορίτσια 11
1. Μπαλαντίνου Βιολέτα Αικατερίνη, Παϊτάκη Αρτεμησία, Περάκη Γεωργία, Βυζιράκη Ελένη 05:52.74

Η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

50μ. Eλεύθερο
Aνδρών
2. Βουγιουκαλάκης Χρήστος 00:26.21
3. Κάχρης Αλέξανδρος 00:26.41
8. Τζουγκράκης Στυλιανός 00:27.86
9. Χαλκιαδάκης Στέφανος 00:27.96
11. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 00:28.18
16. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:29.45
17. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:29.87
27. Διακολουκάς Δημήτριος 00:31.71
28. Τσίγκος Κωνσταντίνος 00:32.27
32. Μουζουράκης Γεώργιος 00:32.55
Γυναικών
9. Δρουμπάκη Ευαγγελία 00:30.80
10. Γρηγοράκη Ελένη 00:30.88
14. Νταουντάκη Αννα 00:31.40
17. Ματζοράκη Καλλιόπη 00:32.24

100μ. Ελεύθερο
Aνδρών
1. Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ 00:55.35
2. Παπαστάμος Απόστολος 00:55.36
3. Βουγιουκαλάκης Χρήστος 00:57.41
5. Κάχρης Αλέξανδρος 00:57.90
7. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 00:58.83
9. Χαλκιαδάκης Στέφανος 00:59.33
10. Τζουγκράκης Στυλιανός 01:02.56
17. Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:04.86
18. Κοντόπουλος Στυλιανός 01:04.90
27. Διακολουκάς Δημήτριος 01:08.63
30. Μουζουράκης Γεώργιος 01:10.27
31. Τσίγκος Κωνσταντίνος 01:11.39
Γυναικών
5. Περάκη Φανή-Κυριακή 01:04.98
8. Γρηγοράκη Ελένη 01:05.92
12. Νταουντάκη Αννα 01:08.33
13. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:08.61
15. Λεβεντάκη Παναγιώτα 01:09.03
16. Πετράκη Νίκη 01:09.41
19. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:10.83
20. Θεοδοσάκη Σοφία 01:11.44
23. Περβολαράκη Ελένη 01:12.48
25. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 01:12.88

200μ. Ελεύθερο
Aνδρών
1. Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ 02:03.71
2. Χαλκιαδάκης Στέφανος 02:06.80
10. Κοντόπουλος Στυλιανός 02:23.52
12. Μιχαηλίδης Βασίλειος 02:26.00
16. Διακολουκάς Δημήτριος 02:29.04
17. Τσίγκος Κωνσταντίνος 02:31.15
Γυναικών
1. Γρηγοράκη Ελένη 02:20.20
8. Δρουμπάκη Ευαγγελία 02:25.28
9. Πετράκη Νίκη 02:25.46
12. Νταουντάκη Αννα 02:28.86
13. Λεβεντάκη Παναγιώτα 02:29.74
14. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 02:30.01
15. Θεοδοσάκη Σοφία 02:33.50

50μ. Υπτιο
Aνδρών
2. Παπαστάμος Απόστολος 00:29.79
4. Κάχρης Αλέξανδρος 00:29.85
8. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:33.34
11. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:34.50
Γυναικών
1. Δρουμπάκη Ευαγγελία 00:31.29
6. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 00:36.30
7. Πετράκη Αντωνία 00:36.58
9. Πολυμέρου Ελπίδα-Ολυμπία 00:36.82
10. Θεοδοσάκη Σοφία 00:36.99

100μ. Υπτιο
Aνδρών
1. Κάχρης Αλέξανδρος 01:03.16
4. Χαλκιαδάκης Στέφανος 01:10.13
8. Κοντόπουλος Στυλιανός 01:12.02
9. Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:12.27
10. Διακολουκάς Δημήτριος 01:12.89
Γυναικών
2. Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:12.00
4. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:16.13
6. Πολυμέρου Ελπίδα-Ολυμπία 01:17.08
9. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:18.13
11. Πετράκη Αντωνία 01:18.84
13. Θεοδοσάκη Σοφία 01:19.80
15. Περβολαράκη Ελένη 01:21.43

50μ. Πεταλούδα
Aνδρών
4. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 00:29.53
12. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:32.56
Γυναικών
3. Περάκη Φανή-Κυριακή 00:32.80
6. Περβολαράκη Ελένη 00:33.93
9. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 00:34.99

100μ. Πεταλούδα
Aνδρών
1. Παπαστάμος Απόστολος 00:59.78
2. Κάχρης Αλέξανδρος 01:00.18
5. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 01:04.25
Γυναικών
2. Περβολαράκη Ελένη 01:15.44
5. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 01:25.61

50μ. Πρόσθιο
Aνδρών
2. Τζουγκράκης Στυλιανός 00:34.80
13. Ριτζάκης Ιωσήφ 00:40.70
15. Μουζουράκης Γεώργιος 00:41.96

100μ. Πρόσθιο
Aνδρών
2. Τζουγκράκης Στυλιανός 01:16.38
8. Ριτζάκης Ιωσήφ 01:27.52
10. Μουζουράκης Γεώργιος 01:30.94
Γυναικών
5. Λεβεντάκη Παναγιώτα 01:25.15
8. Πετράκη Νίκη 01:28.92

200μ. Πρόσθιο
Aνδρών
5. Ριτζάκης Ιωσήφ 03:07.86
Γυναικών
4. Λεβεντάκη Παναγιώτα 03:04.40
5. Πετράκη Νίκη 03:08.83

200μ. Μικτή Ατομική
Aνδρών
1. Παπαστάμος Απόστολος 02:10.42
2. Κάχρης Αλέξανδρος 02:18.97
4. Βουγιουκαλάκης Χρήστος 02:26.78
5. Χαλκιαδάκης Στέφανος 02:27.05
9. Διακολουκάς Δημήτριος 02:42.57
Γυναικών
2. Γρηγοράκη Ελένη 02:42.98
6. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 02:47.86
7. Θεοδοσάκη Σοφία 02:51.00
8. Ματζοράκη Καλλιόπη 02:51.95
9. Νταουντάκη Αννα 02:52.61

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΣΑΒ19/08/2017

ΦΕΥΓΕΙ Ο ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ…

Ο Απόστολος Παπαστάμος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του εν όψει του παγκοσμίου πρωταθλήματος κολύμβησης, κατηγορίας εφήβων, στο οποίο θα λάβει μέρος …

Περισσοτερα
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΠΑΡ04/08/2017

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Μετά την ολοκλήρωση της πετυχημένης αγωνιστικής περιόδου 2016-17, το τμήμα κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Χανίων αποχαιρέτησε τη σεζόν με τη …

Περισσοτερα
Χορηγοι